«Ви знаєте що таке бізнес-ідея, якою вона повинна бути?» — саме на ці питання 10 жовтня давали відповідь школярі. Адже у вівторок у стінах Криворізького економічного проходив цікавий економічний конкурс «Від ідеї до дії».

Організаторами такого оновленого формату конкурсу стали кафедри «Менеджменту та публічного адміністрування», «Економіки та підприємництва» та Рада студентського самоврядування КЕІ.

Школярі з різних районів міста змагалися за титул самої «крутої» ідеї. Комплексний підхід до вирішення екологічних проблем продемонстрували студенти Гірничого технікуму з проектом «ЕкоРесурс». Найбільш прибутковими та економічно прорахованими були проекти КСШ №9 – бізнес-ідея відкриття аква-парку «Aqua-town» у Кривому Розі, створення нового інтернет-магазину. За соціальну сферу та безпеку людей піклувалися учні 22 школи, які привернули увагу до нагальних проблем суспільства та продемонстрували їх вирішення.

Між змаганнями ведучі Коцуба Вікторія та Сахно Дмитро (студенти 3 курсу спеціальності «Менеджмент») проводили міні-ігри з перевірки економічних знань та пошуку неординарних, економічно грамотних, ерудованих, дещо гумористичних відповідей на одвічні економічні питання та перспективи майбутнього економіки.

Захід виявився яскравим та інноваційним, наповненим цікавими іграми та виступами наших студентів, які ділилися своїм досвідом у сфері бізнесу. Так, молоді підприємці Стець Роман та Костецький Леонід розповіли про механізм створення бізнесу, пропонували випускникам та студентам формувати навички до самонавчання, розвиток лідерських якостей та компетентностей майбутнього управлінця та підприємця. Рижиков Богдан ділився досвідом сімейного бізнесу з переробки вторинної сировини, а члени журі – випускники Ширков Ігор та Карасьова Олена згадували як саме вони прийшли до свого успіху, раділи здобутим навичкам у КЕІ та поділилися своєю мотивацією з аудиторією. Аліна Кузьмич, голова Ради студентського самоврядування, запалила вогник до лідерства, жагу до самопізнання та дослідження культурно-громадських сторін життя. Всі представники шкіл та технікумів отримали нагороди та подяки від адміністрації інституту та кафедер КЕІ. Із заключним словом та підведенням підсумків виступили завідувачі кафедр Матукова Анна Іллінішна та Темченко Олександр Анатолійович.

Всі учасники були вражені конкурсом «Від ідеї до дії» та пообіцяли прийти наступного року з більш інноваційними проектами або у якості запрошених гостей-фахівців з бізнесу. Можливо, невдовзі ми почуємо історію молодого підприємця, що загорівся бізнесом саме на конкурсі «Від ідеї до дії» у стінах Криворізького економічного інституту.

«Це досить нестандартний захід, — говорить учителька економіки КСШ № 9 Ірина Володимирівна Коваленко. – Ми в подібних заходах беремо участь не вперше. Такий формат його проведення дуже подобається учням. Ми завжди відчуваємо гарне ставлення до підростаючого покоління.

Тут плекають майбутніх економістів. На мою думку, в КЕІ дають дітям зрозуміти, де вони будуть навчатися, і це сприяє їх майбутньому професійному вибору і, зокрема, статутності вишу. Сюди можна прийти, поспілкуватися, як добрим друзям.

Приємно, що серед присутніх, а саме, серед членів журі, я бачу моїх випускників».

 

Про проведення цього заходу більш детально читайте у нашій газеті «Вісті з економічного…»,
яке буде на сайті інституту найближчим часом.« Повернутися

Інформаційні партнери