5 квітня 2018 р. у спортивній залі навчального корпусу №  2 (вул. Медична, 16) о 12.00 год.  відбулося урочисте відкриття Спартакіади КЕІ серед команд факультетів.

Говорить Едуард Олександрович Кайда, старший викладач кафедри фізвиховання:

«Розпочалася в КЕІ спартакіада між факультетами: у нас три факультети – три команди. Сьогодні проходять змагання з волейболу, настільного тенісу та шахів. Наша кафедра – організатор цих змагань. Ми бажаємо студентам Криворізького економічного спортивних перемог і чудового настрою».                                                                                  

На спортивний захід, що відбувся 5 квітня, зібралося багато студентів і вболівальників: деканів і заступників деканів, викладачів і співробітників інституту. Ведучі спортивного свята – першокурсники Наталя Орел та Ілля Вольденберг – представили команди трьох факультетів і оголосили про відкриття весняної Спартакіади:

«Відкриття спортивних змагань нашого інституту не просто так відбувається саме сьогодні. Воно приурочене до Міжнародного дня здоровя, визнаному ЮНЕСКО, і яке відзначається навесні 7 квітня».

            Стадіон, басейни, корти –                                                Успіх, результат, медалі,

            Атрибути знані спорту,                                                    Сльози, Гімн на п’єдесталі.

            Боротьби, змагань, наснаги,                                              Праця, піт і тренування 

            Сили, спритності, відваги.                                                 Підсумовує змагання

            Протиборство, перемоги –                                                 Новий світовий рекорд.

            Спортом пройдені дороги.                                                  Тож приймай вітання,  СПОРТ!

Легкість і краса – саме такі асоціації виникають у багатьох з нас із художньою гімнастикою. А вкотре переконала нас у цьому кандидат у майстри спорту України, студентка 2-го курсу спеціальності «Міжнародні відносини» Тетяна Бесараб у танці зі стрічкою. 

Перед початком змагань продемонструвала своє уміння пара акробатів із ДЮСШ № 1, майстри спорту України Руслан Аскеров і Катя Сидоренко. Вони виконали спортивний танець, який викликав у глядачів бурю оплесків.

Виступила на початку змагань і команда підтримки з черлідингу КЕІ (тренер Т.А. Дронникова).

Вишикувані ряди спортсменів, підняття прапора під звуки Державного гімну України – і слова вітання директора інституту, професора Андрія Валерійовича Шайкана. Він побажав нашим студентам успіхів і натхнення у спортивній боротьбі.

Юнаки та дівчата під команду Едуарда Олександровича Кайди вже готові до змагання, щоб продемонструвати свою силу, спритність і відвагу. Тренери – викладачі кафедри фізвиховання Е.О. Кайда, В.М. Шатський, Т.А. Дронникова, А.М. Батюк уважно стежать за своїми вихованцями.

                       Ігри проходили у напруженому темпі і згодом уже оголосили їхніх переможців.

Серед волейболістів перше місце виборола команда студентів юридичного факультету,

на другому місці – команда з факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій,

на третьому – команда факультету економіки та управління.

Склад команди переможців: О.Горбаченко, Т.Скиба, Д.Дзюба, А.Тупчій, І.Масюк, Б.Бондаренко, В.Зарецький.

Названо переможців у змаганні із шахів:

на першому місці – студенти ФЕУ: Євгеній Шаталов і Аня Богайчук;

на другому місці – студенти юридичного факультету: Артем Красніков і Даря Дзюба;

на третьому – студенти факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій: Володя Стовпець і Наталя Орел.

У грі з настільного тенісу переможцями стали: на першому місці (з дуже переконливою перемогою!) – Андрій Скирденко і Даря Дзюба (6 очок), студенти юридичного факультету;

на другому місці – студенти факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій (4 очки) Денис Дудін і Наталя Данілащук;

на третьому – студенти факультету економіки та управління (2 очки) Богдан Поляков і Аня Сергєєва.

Наприкінці змагань переможців чекали грамоти, які їм вручив заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи доцент В.В. Орлов.

Діляться враженнями від змагань наші викладачі та спортсмени

Тетяна Анатоліївна Дронникова, майстер спорту зі спортивної акробатики:

«Чудовий весняний день, чудовий весняний настрій… Наші студенти показали своє уміння і прагнення до перемоги. Нехай заряд бадьорості і натхнення не полишає їх ніколи».

Аня Богайчук, студентка 4 курсу групи ЕП-14-2:

«Я граю за наш інститут усі чотири роки – з першого по четвертий курс. І завжди займала всі перші місця серед факультетів (дівчат). Ще з дитинства я часто грала в шахи з татом. Дідусь зі мною якось не дуже охоче в такі ігри грає, напевне, боїться, щоб не програти (сміється). Тато у мене відмінно грає і я йому завжди програвала. У нього нереально виграти. З мамою зрідка граю, за бажанням. Мені подобається грати у шахи, доміно, нарди, шашки. Це захоплюючі ігри, вони допомагають розвиватися. Адже кожна гра особлива, унікальна і відрізняється від іншої».                                                                                    

Цього ж дня, о 16:00 год., відбулася товариська зустріч волейболістів нашого інституту з командою студентів Донецького юридичного інституту. На жаль, наші програли з рахунком 1:3. Будемо сподіватися на наступні ігри – вже з перемогою.« Повернутися

Інформаційні партнери