Цієї суботи у Криворізькій міській раді відбулось нагородження молоді міста від 14 до 35 років за різними номінаціями.

Відзнаки отримали викладачі та студенти КЕІ відразу в кількох номінаціях!

За наукові досягнення були відзначені доктор економічних наук Ізмайлов Ярослав Олексійович та кандидат економічних наук Максимова Ірина Іванівна, які є доцентами кафедри міжнародної економіки.

У номінації за інтелектуальні досягнення відзнаку отримав Юрій Рябоконь, магістрант спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», який вже третій рік поспіль є капітаном команди з програмування, яка займає перші міста у міжнародних олімпіадах серед економічних ЗВО України. Також наша студентка магістратури Аліна Кузьмич отримала цінну відзнаку за розвиток студентського самоврядування.

Враженнями діляться учасники нагородження

Ірина Максимова: — Звичайно, приємно отримати відзнаку за працю у науковій сфері. Цього року ми дійсно плідно працювали над написанням статей, колективної монографії, брали очну участь з доповідями в міжнародних конференціях за кордоном. Також здобули цінний досвід у написанні ґрантових проектів. На мій погляд, сьогодні гарна наукова стаття – це передусім результат ефективної роботи команди співавторів-однодумців. У науці є дуже багато цікавих та актуальних тем, які мені хочеться дослідити, і я дуже рада, що мене оточують колеги, які поділяють прагнення до науково пошуку. У майбутньому хотілося б більше залучати наших талановиних студентів до наукової роботи, щоб показати молоді, що наука – це дуже цікаво.

Ярослав Ізмайлов: — Цьогорічна відзнака міського голови – це результат інтенсивної роботи. Для мене це передусім робота над докторською дисертацію, яку я захистив восени, монографіями, статтями. У майбутньому й надалі працюватиму на інтелектуальний ниві.

Аліна Кузьмич: — Винагороди за свою працю та діяльність – один із найважливіших елементів доказу, що це справді потрібно! Сьогодні я отримала Відзнаку криворізького міського голови за внесок у забезпечення розвитку студентського самоврядування, молодіжного руху. Отже, недаремні ці безсонні ночі та 24/7. Також знаєте, що дуже круто? А те, що Криворізький економічний інститут ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» представляв сьогодні потужну команду ще й науковців!) Нас багато, так 😉« Повернутися

Інформаційні партнери