7 листопада 2018 року на кафедрі обліку і оподаткування було проведено «круглий стіл» «Бухгалтерський облік: історична подорож та сучасне обличчя», присвячений Міжнародному дню бухгалтера

— Саме в ці дні у 1494 р. вийшла у світ перша праця «батька бухгалтерії» Луки Пачолі, деякі із частин якої не втратили своєї актуальності і на даний час, — розпочала святковий захід доцент Т.Ю. Бондаренко.

 

До учасників події звернувся доктор економічних наук, професор кафедри Шайкан Андрій Валерійович. Він згадав, як багато років тому був випускником КЕІ і розпочав працювати бухгалтером.

— Ви можете піднятися на будь-яку професійну сходинку, але бухгалтер – то на все життя!

Магістрантка 2-го року навчання В.Шкабура, яка вже працює в КП «Кривбасводоканал» бухгалтером, привітала присутніх зі святом і довела, що необхідно у студентські роки отримати знання, які дають викладачі, якнайбільше.

 

Можливостей для працевлаштування за фахом дуже багато.

 

Під керівництвом викладачів і за підтримки професійного видання «Все про бухгалтерський облік» студенти спеціальності «Облік і оподаткування» підготували доповіді на актуальні теми: «Коворкінг очима бухгалтера», «Вендинг: поняття та особливості обліку», «Електронні гроші: використання та бухгалтерський облік», «Клауфандинг: інноваційний бізнес та облік інвестицій». За креативний підхід у виконанні завдання доповідачі були нагороджені цікавими подарунками.

Окрему увагу приділили студентам молодших курсів, для яких провели ділову гру «А ти вмієш рахувати гроші?» і нагородили призами від видання «Все про бухгалтерський облік».

Із привітанням до майбутніх фахівців з обліку і оподаткування звернулася декан ФОФІТ І.І. Максимова, яка побажала й надалі не втрачати завзяття у навчанні та кар’єрного зростання в майбутньому.

Завершилося святкування солодким частуванням і обміном враженнями.

Колектив кафедри обліку і оподаткування.« Повернутися

Інформаційні партнери