Минулого тижня на навчально-методичній раді інституту було оголошено про проведення олімпіади зі знання мов. У рамках цього заходу, в лаунж-зоні 25 березня відбулося нагородження переможців олімпіади з англійської мови, студентів, які посіли призові місця

Розповідає Кіра Георгіївна Вишневська, доцент кафедри іноземних та української мов:

— Відбулося нагородження студентів 1-го курсу за участь в олімпіаді з англійської мови. Перше місце зайняв Антон Алексанкін, майбутній журналіст, студент 1-го курсу, на другому місці Ігор Басс (маркетинг) і третє місце поділили між собою Антон Вручинський і Євген Мігуль. Спеціальний приз отримав Гліб Іванов. Мені було дуже цікаво читати їхні твори. Я вдячна студентам за їхні щирі есе, якими вони поділилися з читачем.

— У КЕІ створено товариство молодих вчених, — говорить доцент Олена Миколаївна Гончаренко. — Кафедра іноземних та української мов дає базові знання, які є основою для формування наукового світогляду студентів, працює планомірно, системно. Ми спонукаємо студентів займатися науковою діяльністю – і це пріоритетно, Сьогоднішній спеціаліст повинен не лише критично мислити, оцінювати ситуацію, мати навики, уміння, а ще й науково мислити, бо майбутнє – за наукою.

— Мета закладу вищої освіти – готувати спеціалістів, які несуть свої знання для поліпшення добробуту народу. Для нас дуже важливо показати, що наші викладачі мобільні, і студенти повинні бути теж мобільними, — продовжує розмову викладач. — Ми їх постійно залучаємо до наукових конференцій. Сьогодні вже підбили підсумки і можемо констатувати: кафедра працює ціленаправлено на формування спеціалістів різних галузей економіки. І, в першу чергу, дає наукові знання, які студенти зможуть надалі поглиблювати і збагачувати. Без сумніву, олімпіада стала не тільки зрізом знань, а й одним із критеріїв визначення сильніших серед сильніших.

Минулого тижня, 22 березня, студентки групи ОіОП-18-1 Тетяна Єфименко і Діана Бондар та студентка групи ПР-18-1 Ганна Неоднича взяли участь у регіональному «круглому» столі «Гуманітарні студії у сучасному світі», що відбувся у Донецькому юридичному інституті. Т.Єфименко підготувала доповідь про проблему реалізації вивчення рідної мови громадянами України, Д.Бондар – про права і обов’язки громадянина в сучасній Україні, а Г.Неоднича – про українську літературу як чинник формування правової культури школярів.

З англійської мови номінантів виявилось більше, а з української мови, на жаль, лише один. Це Софія Тищенко – студентка групи МЕВ-18-1. Вона і стала переможницею 1-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова за професійним спрямування». Незабаром на неї чекає ще більша відповідальність: гідно підготуватися і 18-19 квітня представити наш інститут у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

Говорять студенти, переможці олімпіади

Антон Вручинський (група КП-18-1):

— Перш за все, хочу сказати, що це був чудовий досвід для мене. Завдання олімпіади були доволі складними, але не занадто. Тепер я знаю, які аспекти англійської мови мені слід підтягнути. Також хочу сказати, що я досить сильно здивувався, коли почув, що зайняв третє місце. Я дуже вдячний викладачам за цей досвід, і обов’язково візьму участь в олімпіаді в наступному році.

Софія Тищенко, студентка 1 курсу (група МЕВ-18-1):

— Участь в олімпіаді для мене стала можливістю перевірити свої знання з української мови. Дуже рада, що мені вдалося впоратися із завданнями та отримати гарний результат.

Велику допомогу, а саме:  грамоти і призи переможцям надала голова профкому інституту Алла Василівна Максимова.

На знімках: вітає переможців завідувач кафедри професор Сергій Олександрович Скидан.« Повернутися

Інформаційні партнери