Про волейбольну гру, що відбулася сьогодні між жіночими командами: дівчат КЕІ і командою з м. Миколаєва, розповідає тренер нашої команди Алім Миколайович Батюк:

— Вітаємо команду Криворізького економічного інституту із зайнятим другим місцем у Кубку міста 2018 року. Команда у фіналі програла з рахунком 0:3 команді з міста Миколаєва «Южанка». Команда гарно укомплектована, грає у вищій лізі чемпіонату України. Ми дали гідний супротив цій команді, але трішки нам не вистачило уміння, але віримо, що в наступних чемпіонатах зможемо перемогти.

Підтримав колегу добрим словом викладач кафедри фізвиховання Едуард Олександрович Кайда:

— Гра дуже гарно виглядала, була напруженою, наполегливою. В деякі моменти здавалось, що ось-ось і настане перелом на нашу користь. Та, на жаль, цього не сталося, тому що миколаївська команда більш майстровита, граюча. Ну, трішечки нам не посміхнулась удача… нічого, докладемо зусиль й іншим разом переможемо. Якби нам поталанило, то ми б перемогли. Дівчата грали добре. Практично на рівні йшла гра, але Миколаїв виявився сильнішим.

Аліна Кузьмич, екс-голова РСС:

— Те, що ми програли, нічого в цьому страшного немає. У дівчат відчувалася гарна підготовка, є командний дух. Вони гідно боролися і вболівали за Криворізький економічний інститут – і це головне. Якщо люди приїжджають до нас з Миколаєва, одразу ж зрозуміло, що в нас команда підготовлена і є що показати. Грали волейболістки достойно, красиво. Я рада була бачити багато студентів, які прийшли підтримати наших дівчат. Отже, велика командна гра як з боку вболівальників, так і з боку студентів та адміністрації інституту. В це значить, що спорт у нас на висоті.

Вітаємо дівчат і ми! Чекаємо на їхні перемоги у подальших змаганнях!« Повернутися

Інформаційні партнери