Дорогі жінки! Вітаємо вас!

Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю і красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий виток супроводжує і надихає завжди. І якщо краса врятує світ, то це буде ваша краса. І саме ви перетворюєте його на чарівну перлину. У цей березневий день бажаємо всім жінкам міцного здоров’я, щастя, кохання і добробуту. І нехай втілюються у життя всі райдужні мрії!

З весною! Із жіночим святом! Успіхів і радості! Щастя і всіляких гараздів! Миру і благополуччя!

***.

Хоча свято 8 Березня сприймається радше як комуністичний пережиток, ніж справжній вираз феміністського руху, проте в ряді країн воно є державним святом. На початку XXI століття цей день залишається державним святом у низці пострадянських та соціалістичних країн: Азербайджані, Анголі, Білорусі, Буркіна-Фасо, В’єтнамі, Грузії, Ізраїлі, Казахстані, Камбоджі, Киргизстані, Китаї, Республіці Конго, Корейській Народно-Демократичній Республіці, Лаосі, Молдові, Монголії, Непалі, Таджикистані, Туркменістані, Росії, Уганді, Україні.

Свято втратило своє політичне забарвлення і перетворилося на одне з неполітичних.

У лютому 2017 Український інститут національної пам’яті (УІНП) розробив пропозиції щодо декомунізації календаря державних свят. Замість вихідного дня 8 березня (Міжнародний жіночий день) було запропоновано встановити вихідний Шевченківський день (9 березня). У переліку від УІНП є свято, яке заплановано як альтернатива 8 березня. Йдеться про День матері (друга неділя травня). Однак, це державне свято заплановано як робочий день. Також було запропоновано зробити ще одне свято, яке може виступати як заміна 8 березня.

У середині вересня може з’явитися День сім’ї, який заплановано зробити державним вихідним днем.

***

Відеоподарунок жінкам  нашого інституту презентувала рада студентського самоврядування

Посміхнися! На порозі весна і момент, коли в душі кожної жінки тане сніг

8 БЕРЕЗНЯ – день квітів, посмішок, теплих слів, здійснення бажань. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найчудовіше в нашому житті пов’язане з жінкою. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

До Міжнародного дня жінок РСС КЕІ вирішили приємно здивувати прекрасну стать. Їм це вдалося! Було подаровано гарненькі подаруночки та зроблено чудові пам’ятні фото, які ви можете переглянути у наших соціальних мережах.

Працівниці КЕІ були дуже вражені, не передати словами палітру їх емоцій. Такі маленькі презенти створили атмосферу весняного свята та заряд позитивної енергії на весь робочий день. .

Хочемо привітати миле жіноцтво з цим чудовим днем – 8 березня! Щиро бажаємо ніжності, щастя, кохання, натхнення, залишатися такими успішними, красивими дівчатками, досягати своїх мрій. Та нехай у вашому житті завжди світить сонечко!☀️

Ваші #РСС_КЕІ 💙« Повернутися

Інформаційні партнери