Під заголовком «И СТОЯТЬ НАМ ЗА ЗЕМЛЮ-ВОЛЬНИЦУ…» вийшло на сайті КЕІ повідомлення у жовтні минулого року  про виступ у нашому інституті білоруського поета, барда, виконавця своїх пісень Тимофія Яровікова.   І ось він знову приїжджає до нас!

Затамувавши подих, сиділи того осіннього вечора слухачі – студенти не тільки нашого вишу, а й гості, які завітали до Криворізького економічного інституту. Це був концерт. Навіть не концерт, як сказав сам Тимофій, це спектакль під назвою «Дурак сказки бает».

«Почему такое название – «Сердце дурака»? – запитували його із залу.

«Это название книги, которое меня ещё в детстве очень заинтересовало. Оно и к сказке ближе. А дурак… он ведь мотивирует свои поступки не умом, а сердцем. И что с него взять – с дурака-то? Этот образ дурака устоявшийся, и он должен вызывать улыбку у людей, но при этом при всём здесь всё очень серьёзно. Это ведь состояние души…»

«Если вы захотите, мы обязательно ещё встретимся!», — сказав актор, підписуючи бажаючим диски зі своїми піснями.

                                                           ***

І ось така зустріч відбудеться знову – під назвою «Война? или Любовь?», на яку запрошуються всі бажаючі. Вона відбудеться 16 березня 2018 р. о 19:00 год. в актовій залі навчального корпусу № 2 КЕІ по вул. Медичній, 16.

                                       Білети можна дістати в ЦСК« Повернутися

Інформаційні партнери