21 липня 2017 року в інституті було проведено співбесіду для осіб, які мають право проходити співбесіду, а саме: екзамен з української мови та літератури для осіб, які мають право складати вступні випробування у ВНЗ.

В аудиторіях напружена тиша – всі старанно пишуть відповіді на тести.

Вступники дали відповідь на всі зазначені в тестах питання. Рівень знань у кожного різний: від 100 до 176 балів, — зазначила екзаменатор доцент Тетяна Царюк.

Спеціальним правом щодо участі в конкурсному відборі при вступі для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» користуються деякі особи, — говорить Катерина Слюсаренко, — і вони мають право на зарахування за співбесідою, де вступник отримує рекомендацію, і, надавши оригінали документів, буде зарахований на навчання в інституті.

 

Одним із таких вступників, який складав тести з української мови та літератури, історію України та математику, є Богдан Забудський. У свій час він закінчив училище № 29 і пішов захищати східні рубежі нашої країни в зоні АТО. Воював в Авдіївці, Мар’янці, Іловайську. Вже три роки, як він лікується після тяжкого поранення в ногу. Лікування проходив у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Миколаєві. Здоров’я відновив і вже почав ходити без милиць і палиці.

Мені порадили вступати до вузу друзі, які навчаються в КЕІ. Тепер я хочу поповнити свої знання і здобути мирну професію економіста.

Вболіває за бійців голова Координаційного Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Вікторія Самойленко. Разом із ними вона прийшла до відбіркової комісії Криворізького економічного інституту. Юнаки заповнюють необхідні документи, а Вікторія ділиться своїми думками:

Наш Координаційний Центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям всіляко підтримує усіх бажаючих здобути вищу освіту. Вони будуть навчатися в КЕІ. Сьогодні до відбіркової комісії прийшли зі мною бійці 17-ї танкової дивізії, 128-ї бригади. Щодня у нас в Центрі відбуваються різні події, про що ми регулярно сповіщаємо на своїх сторінках у Фейсбук: у неділю проводили захід для бійців; 19 липня відкрили пам’ятник АТОвцю, що загинув в Авдіївці півроку тому; днями четверо наших бійців відправляються на передову, на «нульовку», як кажуть воїни. Їм потрібне взуття, одяг, сітки і все, що необхідне для несення служби. 23 липня ми сумісно з представниками греко-католицької церкви відправляємо дітей військовослужбовців, переселенців і загиблих на сході нашої країни до Одеси, де вони будуть відпочивати. Там вони будуть оздоровлюватись до 2 серпня у санаторно-лікувальному таборі «Вікторія».« Повернутися

Інформаційні партнери