Цими днями, а саме: 27 липня відбулося фахове випробування зі вступниками на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ОКР «молодший спеціаліст» (на денну, заочну форми навчання) для спеціальностей «Право», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Публічне управління та адміністрування», «Маркетинг» та «Комп’ютерні науки».

І ось тепер ці вступники можуть уже сміливо відпочивати – іспити складено.

Олена Руденко, доцент кафедри «Облік і оподаткування», голова комісії:

Наші вступники дуже активні. На консультації, яка відбулася напередодні іспиту, ставили нам багато запитань, видно, що вони цікавляться предметом. Особливо їх хвилюють теми, що стосуються фінансів і обліку та процедура фінансового контролю. На вступне випробування прийшло 13-ть осіб. Усі вступники отримали різні оцінки, і всі успішно склали іспит.

Алла Максимова, доцент, член комісії:

Як позитивний момент, можна відзначити те, що вступники прагнуть розширити спектр своїх знань. Усі вже мають базову освіту. Тому маючи одну спеціальність, вирішили поповнити свій фаховий потенціал.

Розповідає Денис Кокул:

Я закінчив Дніпродзержинський комерційний технікум у цьому році. Мені порадили Криворізький економічний інститут як найкращий варіант для здобуття вищої освіти в цій галузі. Приїхав до Кривого Рогу, мене поселили в гуртожиток. Фах обрав зі спеціальності «Облік і оподаткування». Хочу в подальшому працювати в цій сфері. Мені це подобається, хоча в школі я любив більше історію і географію, англійську не любив – про що зараз жалкую. Але я її вчу і, думаю, мені вона у житті знадобиться.

Люблю волейбол. Чув, у КЕІ спорту приділяють велику увагу, тому буду займатися цим видом спорту, коли стану студентом.

Додає свій коментар доцент кафедри «Економіка та підприємництво» Світлана Мацюра:

Семеро вступників прийшли складати іспит зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Вони вже закінчили технікум і вирішили продовжити своє навчання в нашому інституті. Це приємно, що серед багатьох вузів обирають саме наш.« Повернутися

Інформаційні партнери