5 липня в актовій залі навчального корпусу № 2 Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (вул. Медична, 16) відбулося вручення дипломів випускникам 2019 року

Свято урочистого вручення дипломів випускникам КЕІ розпочалося із привітання заступника директора  Валентина Валентиновича Орлова. Він, зокрема, зазначив:

— Сьогодні у нас урочиста подія – вручення дипломів випускникам бакалаврату та магістратури КЕІ 2019 року випуску, яка завершує цикл навчання у вищій школі. Для когось – це отримання повної вищої освіти, для когось – це бакалаврський рівень, але традиційно ми випускаємо здобувачів вищої освіти. Пройдена певна сторінка життя молодої людини. Колектив викладачів і адміністрація інституту намагалися створити всі умови для того, щоб навчання було успішним, результативним. Наше сьогоднішнє свято знакове. Адже такий великий обсяг наших випускників іде в реальне життя. Ми, звичайно, сумуємо за ними, та розуміємо, що вони йдуть у доросле життя. Ми радіємо й пишаємось тим, що наш інститут став Альма-матер для багатьох колег, які в різні роки закінчували нархоз, і тепер продовжують навчатися. Я закликаю всіх до того, що вчитися доведеться все життя. Тому ймовірно, що сьогодні ми не прощаємося з деякими випускниками, ми зустрінемося з ними з іншого приводу – набуття іншої спеціальності. Ми завжди їм раді, тому що КЕІ – це найкраща економічна освіта в нашому місті.

З вітальним словом від професорсько-викладацького складу КЕІ виступив в.о. директора інституту, д.е.н., професор Гушко Сергій Володимирович. Він сказав:

— Серед присутніх я бачу колишніх випускників, батьків студентів. Знаєте, у житті студента є дві події, які є найбільш визначними. Це посвята в студенти і закінчення вищого навчального закладу, коли студент отримує диплом. Я з великим задоволенням хочу передати вітання теперішнім випускникам від ректора Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Лук’яненка Дмитра Григоровича та директора Криворізького економічного інституту Шайкана Андрія Валерійовича. Хочу зазначити, що знання, які ви набули в нашому закладі вищої освіти, дійсно допоможуть вам знайти себе, реалізуватись у житті. Із сьогоднішнього дня ви входите у велику родину випускників КНЕУ – нархозу. Підтримуйте один одного: сьогодні вас будуть брати на роботу, а в майбутньому ви будете брати наших студентів. Усього вам найкращого! Ми завжди раді бачити вас у себе.

Розпочалося вручення дипломів. Його провели декани факультетів: Дутчак Руслан Романович (ФЕУ), Максимова Ірина Іванівна (ФОФІТ), заступник декана Шелудякова Наталя Андріївна (юридичний факультет). Багато теплих слів сказали вони своїм уже колишнім студентам.

— Ми сповнені гордості за кожного з вас, що ви дійшли до цього моменту і сьогодні отримуєте диплом. Це справжнє досягнення, тому що ви зробили правильний вибір, адже знання, які ви здобули, – це найцінніший капітал, а вміння ними користуватися – ключ до успіху. Ви найкращі! – сказала випускникам у своєму виступі І.І. Максимова.

— Ми вас чекаємо на магістратурі і навіть після магістратури ви будете нашими, частиною великої родини Криворізького економічного. Ви для всіх нас – нагадування про те, що працювати над собою потрібно повсякчас. Ви задаєте тон і високу інтелектуальну планку для всіх студентів інституту, і вашими здобутками ми пишаємось особливо. Бажаю всім знайти мету свого життя, — сказала у своєму виступі Наталя Андріївна Шелудякова. — У складні часи свого життя (а вони є у всіх) згадайте давню мудрість: «Per aspera ad astra (Через терни до зірок)»! Не пасуйте перед перешкодами, завжди вірте в себе і частіше піднімайте очі догори, щоб згадати хто ви, куди йдете і для чого ви це робите. До зірок, випускники! – закликала заступник декана молодь.

Від імені гостей виступила Людмила Анатоліївна Куртєкова (газета «Все про бухгалтерський облік»). Вона разом із заступником директора фірми Андрієм Володимировичем Кодріним прийшли привітати сьогоднішніх випускників.

— Ми прийшли на свято, щоб поздоровити нашу креативну молодь із найважливішим моментом у їхньому житті – отриманням дипломів, — сказала Людмила Анатоліївна. — Хтось із них піде далі навчатись, а хтось мріє розпочати вже свою трудову діяльність. Із самого початку в цьому залі відчувається радість, хвилювання в серцях батьків, які переживають за своїх дітей. Але це ваш день, — звертається вона до молоді, — ми вас вітаємо – нехай здійсняться всі ваші мрії. Ми у вас віримо. Ви наше майбутнє. У добру путь!

Враженнями від свята діляться випускники інституту

Ірина Геннадіївна Єгорова, доцент кафедри міжнародної економіки:

— Що стосується навчання, то навчатися слід усе життя. І, дійсно, можна сказати, це для мене досить новий досвід, це ті компетенції, які необхідні людині для того, щоб реалізувати себе у світі, який увесь час змінюється. Я з великою радістю одержала ще один диплом у моїй Альма-матер (перша освіта теж була отримана в цьому ж навчальному закладі) – я отримала диплом економіста за спеціальністю «Економіка промисловості» у 1989 році, а цей диплом із спеціальності «Міжнародні економічні відносини». Все, що я одержала разом із кваліфікацією, всі ті знання і навички, я буду реалізувати у своєму житті, у своїй професійній сфері. У мене велика кількість планів на майбутнє, і вони пов’язані саме з міжнародними економічними відносинами.

Своє батьківське слово мовив Геннадій Олександрович Єгоров:

— Я тримаю в руках диплом дочки, я бажаю їй всього найкращого. Вона на відмінно, із золотою медаллю закінчила школу, з відзнакою – університет (тоді ще він називався Інститут народного господарства), і ось тепер через 30 років отримала диплом кандидата економічних наук, атестат доцента, а тепер ще один новий виток розвитку має у своєму житті. Я задоволений своїми дітьми, внуками і правнуками.

Вікторія Чала, староста групи ПР-15-2, 4 курс:

— Ми закінчили навчання в інституті, отримали диплом бакалавра. Цими днями їздили на здачу ЗНО до м.Дніпра – тепер чекаємо результату. І, звісно, хочемо продовжити навчання в рідних стінах свого навчального закладу, на тій же спеціальності «Право». На душі ніби й радісно, і трохи сумно водночас. Якось так… Такі змішані відчуття я ще не усвідомила до кінця, не віриться, що вже закінчила інститут – ніби ж нещодавно вступала… а тут уже й завершення навчання.

Андрій Дон, випускник КЕІ:

— Нарешті закінчив навчання – і ось 5,5 років вони завершилися. Я відчуваю потяг і прагнення до чогось нового. Дорогу собі я вже вибрав, буду наводити лад у нашій країні, з юридичного боку. Буду допомагати і в економіці. Завдячую, звичайно, інституту за набуті знання. Тепер можна працювати на благо України.

Вікторія Коцуба, випускниця бакалаврату:

— Я сповнена просто неймовірних відчуттів. Серйозно, мені не віриться в те, що вже пройшло чотири роки! Та за цей час було в мене дуже насичене студентське життя. Чудові викладачі, чудова атмосфера, друзі, втілені у життя проекти, нові ідеї… Ну, буквально, все, все, все. Я дуже рада, що Криворізький економічний інститут став дійсно трампліном до розвитку і для реалізації всіх ідей, можливостей. Хочу подякувати викладачам за отримані знання!

Анжела Дмитрівна Клименко, машиніст насосних установок:

— Я дуже задоволена сьогоднішнім святом. Після нічної зміни я трішки відпочила і приїхала сюди в інститут. Спасибі економічному інституту! Моя доця Оля Клименко (зараз Гура Оля) закінчила бакалаврат, а зять Гура Діма закінчив 6-й курс – здобув спеціальність «Економічна кібернетика». Я прийшла, щоб їх привітати. Мені дуже подобається проведення свят в інституті. Я не раз була на таких святкуваннях – осінній бал, концерти, «студентські весни». Дуже хороший інститут.

Вся родина Кузьмич (тато Віталій Володимирович, мама Оксана Петрівна, братик Никита) прийшли привітати свою донечку і сестру – Аліну. Говорить мама:

— Дуже гарне свято сьогодні, дуже багато емоцій… Хочеться подякувати викладачам, керівництву інституту. Я пригадую, як ніби нещодавно приймали у студенти нашу Аліну, і ось тепер – вона вже випуск магістратури. Ми дуже раді і гордимося нею.

Наталя Станіславівна Білоконь, начальник відділу кадрів:

— Я це зробила! Справа, яка розпочалася як авантюра, а закінчилась дипломом магістра права з відзнакою! Вдруге отримувати диплом магістра виявилось набагато веселіше, проте не менш відповідальніше! Що б не сталося в моєму житті, я сприймаю як долю! Події, зустрічі та люди — всі вони не просто так, всі вони були доленосними! Дякую Жарову Кирилу Олександровичу за натхнення, Величко Д.М., Наталі Ченшовій, Теличко О.А., Мімі І.В., Копайгорі І.І., Вірі Дутчак, Золотарьовій М.К. за знання та методичну допомогу! Моємо улюбленому декану Катерині Дацко та не менш улюбленому заступникові декана Natalia Sheludiakova за дружню підтримку та допомогу, керівнику моєї дипломної роботи, суперфахівцю у своїй справі Ямковому В.І., моїм найкращим одногрупникам Lyolechka Dor, Станіслав Валерійович, Кучеренку Івану за завжди веселу компанію та незабудні спогади! Моїй родині, друзям та усім тим, хто в мене вірив! ОСОБЛИВА подяка Криворізькому економічному інституту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» за те, що є він у моєму житті!

Вітання, вітання, вітання… Скільки позитивних емоцій дарують вони учасникам свята! 

Вітають випускників викладачі КЕІ:

Кафедра інформатики і прикладного програмного забезпечення, к.т.н., доцент Хоцкіна В.Б.:

— Сегодня у выпускников КЭИ знаменательный день. Им вручили дипломы, а ведь это счастливый билет в жизнь, с её яркими гранями и массой возможностей. Сейчас, на пороге их предстоящего жизненного пути, хочется сказать:

Желаем каждому найти свою дорогу,
Где будет дом, семья, работа для души.
Но помните, Вас ждёт магистратура.
И мы Вас любим, ждём, желаем Вам везения, удачи и любви!

Чудові пісні про кохання і «вічного» студента подарувала присутнім наша студентка Валентина.

 « Повернутися

Інформаційні партнери