Урочистим був святковий захід у КЕІ – 8 травня відбулося вручення магістерських дипломів
студентам-заочникам різних спеціальностей

Розпочав урочистість і привітав присутніх у залі заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи доцент, кандидат наук з державного управління Орлов Валентин Валентинович. Він, зокрема, сказав:

— Разом із вами поділяють радість ваші рідні, друзі і викладачі. Цей день – це чергова сходинка до успіху. Всім відомий вислів «Через тернії – до зірок». У нашому Криворізькому економічному інституті цей вислів набуває нового звучання і нового значення. І цей успіх сьогодні підтверджений вашим захистом магістерських дипломів.

Директор Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» д.е.н.,професор Андрій Валерійович Шайкан висловив щирі побажання випускникам і вручив їм дипломи.

— У вас тепер є безліч можливостей, щоб застосувати свої знання, здобуті в інституті. Протягом вашого творчого життя ви будете ставити перед собою цілі і досягати їх. У вас для цього все уже є. Вітаю вас із цим радісним днем!

Сердечно привітали своїх випускників, бажаючи їм щасливої дороги у житті, успіхів і всього найкращого декани Катерина Павлівна Дацко (юридичний факультет) і Руслан Романович Дутчак (факультет економіки та управління) та заступник декана факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій Наталя Володимирівна Волошанюк.

Виступаючі акцентували увагу присутніх на тому, що й справді успіх розпочинається саме тут – у КЕІ ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»!

— І щоб ця перемога допомагала вам завжди рухатися вперед, – таким було побажання нашим випускникам.

Ліричну українську пісню подарувала усім студентка КЕІ Наталя Литвиненко.

І, як завжди, вже традиційно, спільне фото на пам’ять на порозі рідної Альма-матер.

Дорогі наші випускники! Вітаємо вас з отриманням дипломів!

Перед вами відкриті всі шляхи до мрій, у ваших руках ключ до успіху
і можливість бути щасливими людьми. Бажаємо самореалізації в житті, блискучої кар’єри та вірної любові до своєї професії. Нехай перед вами відкриваються всі двері, а обрана професія приносить радість, благополуччя
і результат на благо нашої рідної країни!

 « Повернутися

Інформаційні партнери