15 квітня у лаунж-зоні навчального корпусу № 2 КЕІ відбулося вручення сертифікатів про успішне завершення практичного курсу англійської мови на базовому рівні в обсязі 96 академічних годин. Практичний курс вивчення англійської мови проводився на базі Центру довузівської підготовки та освіти дорослих

Привітав студентів, які отримали сертифікати, завідувач кафедри іноземних та української мов професор Сергій Олександрович Скидан. Він розповів про важливість вивчення англійської мови для студентів, які у майбутньому планують відвідувати європейські країни, а, можливо, й для працевлаштування.

— Рівень володіння іноземних мов – загальноприйнята в Європі практика, — сказав він, звертаючись до першокурсників. — Ми рухаємось у Європу, тому треба знати іноземні мови. Ви намагаєтесь досконало вивчити англійську – і це дуже похвально. Користувач повинен розуміти мову, в т.ч. і спеціалізовані тексти, спілкуватися з носіями мови, висловлюватися на широке коло тем, виражаючи свою думку. Ви вже зробили перший крок, щоб реалізувати цю мету. Проте ще треба ретельно і постійно готуватися і в наступному році продовжуйте вашу мовну освіту. Ви отримаєте більше можливостей, щоб реалізувати себе у житті. Це перший крок до міжнародного сертифікату.

Про студентів, з якими вели заняття, розповідають викладачі англійської мови: доцент О.В. Романенко і викладач І.А. Базаренко:

— Ми раді, що успішно завершили наш курс, — говорить Ірина Анатоліївна. — Студенти у нас наполегливі, успішні. Вони, відвідуючи заняття і курси, оволоділи англійською мовою у достатній мірі, що характеризує початковий рівень. Сподіваємось, що вони продовжать свої мовні навички й надалі.

— Мені здається, що студенти у дуже гарному настрої прийшли сьогодні отримати свої сертифікати, — додає до слів своєї колеги Оксана Василівна. — Власне кажучи, вони мають досить високий рівень володіння англійською мовою. Вони відчули самі, що ці курси їм потрібні, тому що це дозволить їм зайвий раз використати англійську мову.

— Я щасливий, що отримав сертифікат з англійської мови, — говорить першокурсник Антон Алексанкін. – Тепер відчуваю себе впевненіше, бо я знаю англійську. Я багато чого навчився на цих курсах, які тривали майже два семестри. Планую й надалі вивчати англійську, мабуть, так буде все життя.

Про важливість володіння англійською мовою говорить Вікторія Миколаївна Радько, завідувач Центру довузівської підготовки та освіти дорослих:

— У світі існує безліч країн, а мов, якими розмовляють їх жителі, ще більше. Як же населенню Землі зрозуміти один одного? Для цього існують міжнародні мови, які і дають змогу всім нам спілкуватися, незалежно від національності та місця проживання. Однією з міжнародних мов є англійська. Значення англійської мови в сучасному світі важко переоцінити. Адже не можна не зважати на вибір більше 1 мільярда людей, які її використовують. І якщо для половини з них вона є рідною, то близько 600 мільйонів вибрали саме її як іноземну. Яку ж роль в нашому житті зараз відіграє англійська мова?

В цілому, політичне, економічне, наукове, спортивне життя всього світу «протікає» англійською мовою. Міжнародні конференції, вивчення світового досвіду та обмін інформацією відбувається лише з використанням англійської мови. Я щойно повернулась із Польщі, де брала участь у роботі II International Scientific Congress Smart Society 2019. Спілкування між учасниками відбувалось виключно англійською мовою. Студенти захищали свої бізнес-проекти також англійською мовою, незважаючи на те, з якої країни вони приїхали, чи то Латвії, України, Польщі чи Узбекистану.

Значення англійської мови в сучасному світі настільки велике, що її знання не є розкішшю. Її вчать скрізь: у школах, в університетах, на курсах. Будь-яка освічена людина просто зобов’язана володіти англійською мовою, тому що саме вона є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення.

Хочете подорожувати і не відчувати себе «білою вороною», а вільно спілкуватися з людьми різних національностей? Хочете стати студентом закордонного університету? Хочете престижну роботу із просуванням по кар’єрних сходах? А, може, ви бажаєте працювати за кордоном? Порада одна – вивчайте англійську мову!!!

Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, кожен може досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей.                                      І ви обов’язково зрозумієте, що значення англійської мови не перебільшено!« Повернутися

Інформаційні партнери