6 вересня у вестибюлі навчального корпусу КЕІ відбулося урочисте вручення студентських квитків для першокурсників, яке провело студентське самоврядування разом зі своєю очільницею Аліною Кузьмич.

— Ми першими серед українських вишів вручили нашим студентам квитки, які дають їм право, по-перше, відчути себе студентами, потім іще деякі преференції матеріального і нематеріального  характеру, якими вони можуть користуватися вже практично з першого тижня навчання в нашому навчальному закладі, — говорить заступник директора з навчально-виховної роботи доцент Валентин Орлов. — Сьогодні ми вручили квитки бакалаврам, а магістри можуть отримати їх безпосередньо у центрі студентських комунікацій самостійно. Дуже приємно, що рада студентського самоврядування долучилась до цього процесу і вручали студентські квитки першокурсникам студентські куратори. Це ще одна новація у нас, у Криворізькому економічному, коли разом із куратором академічної групи від науково-педагогічних працівників працює і студент старшого курсу, який допомагає їм увійти до студентського життя безпроблемно, із задоволенням, і опікує їх.

Говорять першокурсники

— Я студент першого курсу. Мені все подобається, все класно: різні заходи тут проводяться, конкурси. За цей тиждень я відчув себе справжнім студентом. Дуже подобаються мені пари, всі сподобались, — говорить першокурсник Денис Абрамов.

Додає староста групи Владислав Бичок:

— Відчуття у мене такі: я вже не школяр! Ми стали офіційно студентами. А це є пропуском у доросле життя. Це буде нам допомагати і під час навчання, і в позанавчальний час.

***

Наші майбутні журналісти  спробували себе справжніми репортерами, взявши інтерв’ю у своїх друзів

Перші інтерв’ю Мирослави Гращенкової

— Привіт, мене звати Мира і сьогодні я хочу взяти у тебе інтерв’ю про твої враження від першого тижня студентського життя. Назви себе.

— Привіт. Мене звуть Женя.

— Дуже приємно. На якій спеціальності ти навчаєшся?

— Міжнародні відносини і регіональні студії, на 1-му курсі.

— Розкажи, будь ласка, про свої враження від першого тижня навчання в КЕІ.

— Ми вже встигли познайомитися з деякими викладачами, прослухати перші лекції. Тут, звичайно, не школа: все залежить від тебе самого і твого бажання навчатися.

— Чи важко тобі  було освоїтися?

— Ні. Ми вже всі познайомилися з групою, всі дуже дружні.

— Чи подобається тобі тут навчатися?

— Поки що, так, сподіваюсь і в подальшому буде цікаво.

— Чи готовий ти до труднощів у вигляді заліків і сесії?

— Побачу наприкінці семестру, а поки що, думаю, так.

— Що ж, удачі тобі і легкого навчання. Дякую.

Інтерв’ю першокурсниці Дарини Попової (МВС-18-1)

№ 1: Перший тиждень мені дуже сподобався. Мені здається, він найлегший. Я чекаю від інституту дуже багато цікавих заходів. Я дуже радий, що навчаюсь тут.

№ 2: Все дуже цікаво: викладачі класні, хороші, привітні. Перспективи великі. Не жалкую, що тут навчаюсь. Незважаючи на те, що сьогодні дощова погода, інститут дуже радує і піднімає настрій.

(PS: Даринко, по секрету, тільки для Вас: Ви забули запитати ім’я і прізвище студентів, у яких брали інтерв’ю).

Інтерв’ю Юлії Бокій

— Мене звуть Катя Івашко. Мені все тут подобається, все класно. Я дуже рада, що прийшла навчатись до КЕІ. Перше враження було не досить гарним, але потім усе сподобалось і я приємно вражена.

— Я Софія Тищенко, студентка 1-го курсу факультету міжнародних економічних відносин. Мені сподобався перший тиждень навчання. Дуже гарні викладачі. Особливо мені сподобалося заняття з англійської мови. Все просто чудово!

Ось так — перші враження, перші дні навчання наших першокурсників. Бажаємо всім удачі і натхнення!« Повернутися

Інформаційні партнери