Три дні відпочинку промайнули як одна мить. Гуляння в парку, зустріч із друзями, веселе проведення часу — всього було вдосталь. Про свято — День Незалежності України — розповідає заступник декана ФЕУ Ольга Ніколайчук:

— Традиційно на свято Незалежності України наші студенти представляли локації в парках міста. Робота локацій пройшла весело. До нас підходило багато містян, особливо з малечею. Більшість  бажали сфотографуватися, а малечі сподобалося бавитися, складаючи літачки з символікою КЕІ, розфарбувуючи розмальовку і прикрашаючи  обличчя аквагримімом.Хочеться побажати процвітання, миру та добробуту  нашій країні! А студентам –  подякувати за відповідальність, уміння злагоджено працювати в команді та чудовий настрій, який вони дарували всім городянам!

                                   Своїми враженнями діляться студентки КЕІ

Вікторія Коцуба, студентка групи МН-15-2:

— День  Незалежності України ми з командою зустрічали у парку Богдана Хмельницького,  де кожен міг бачити нашу локацію від Криворізького економічного. Традиційно,  до нас підходила велика кількість людей, аби сфотографуватись на нашому банері. А діточкам вчора дісталися розмальовки та літаки КЕІ!  Окрім цього,  вчора відчула себе художником,  адже малювала маленьким гостям свята боді-арт). Загалом, хочеться просто привітати всіх громадян із цим чудовим днем!

Катерина Лозівець  (група ПУА-16-1):

— Ще одна локація на День Незалежності від Криворізького економічного інституту розташовувалася в парку Мершавцева. Відпочиваючі залюбки підходили сфографуватися біля нашого банеру, хлопчики вміло майстрували літаки, а дівчаткам до вподоби були розмальовки. Також кожному бажаючому наша Софія Матвієнко малювала різноманітний боді-арт. Незважаючи на те, що вступна кампанія цього року вже закінчилася, молодь підходила і цікавилася правилами вступу, життям інституту і просто розмовляли з нашими студентами, які залюбки ділилися враженнями та досвідом. Гадаю, що команда Криворізького економічного в особі викладачів і команди РСС весело провели час й подарувала гарні емоції городянам у цей чудовий день!

Олександра Бессiна (група ФК-15-2):

— День Незалежності – це дуже важливе свято для українців, особливо зараз. Ми повинні збиратися разом, підтримувати один одного, незважаючи ні на що. Ми з РСС брали участь у святкуванні Дня Незалежності України. Такі заходи завжди об’єднують нас, тому ми з радістю провели цей день разом на нашій локації, поспілкувалисяй розділили це свято з іншими криворіжцями.

 

 « Повернутися

Інформаційні партнери