Академія Полонійна знаходиться в місті Ченстохова – це  дуже гарне місто, а також духовна столиця Польщі. Тут знаходиться відомий Ясногурський монастир з іконою Матері Божої Ченстоховської, що вважається чудодійною

На вихідних ми відвідали багато мальовничих місць, а саме: чудову алею Пресвятої Діви Марії, головну площу міста, на котрій знаходиться Ратуша, вулицю семи будинків, а також бачили неймовірно гарний кафедральний храм Базиліка Святого сімейства. Також у місті є велика кількість парків, вулички міста дуже атмосферні та затишні.

Вже 2 тижня ми живемо і навчаємося в місті Ченстохова (Польща) і можемо з упевненістю сказати, що програма отримання паралельно двох вищих освіт має безліч переваг для студентів, у тому числі і можливість навчатися в інших закордонних університетах протягом 12 місяців і стажуватися ще ціле літо після отримання наукового ступеня (Еразмус+).

Ця програма відкрила безліч можливостей для нас, оскільки це: корисно – адже це, по-перше, навчання в іншому навчальному закладі та перейняття досвіду у кваліфікованих викладачів; а, по-друге, проживання в новій країні і розуміння її культури. Також не можна заперечувати, що це ще й цікаво – мати безліч можливостей для подорожей, знайомства з новими друзями і захоплення завдяки інтернаціональним групам.

Наприклад, ми навчаємося  разом зі студентами з Бєларусі, Турції, Азербайджана, Італії, Індії та Румунії. І, звісно, тільки англійська мова – це єдина мова для нас, щоб спілкуватися і розуміти один одного. Буває дуже цікаво дізнатися щось нове про особливості традицій і культур інших країн та інколи смішно деякі з них порівнювати. Навчання в такій групі сприяє зміцненню культурних зв’язків між нашими країнами.

З іншого боку, безпосереднє навчання в Академії. Всі предмети ведуться англійською мовою, а це дозволяє дуже швидко підвищити рівень розуміння і рівень знань студентів.

Не на останньому місці також і умови проживання в гуртожитку. Відверто скажемо, умови тут дійсно чудові, тож приїхавши в Ченстохова, ми майже не відчули різниці між домом і нашим новим помешканням. Все, що нам необхідно для комфортного життя, є у гуртожитку.

Перш за все, ми мали можливість обрати у  дво- або одномісній кімнаті ми хочемо жити. Обидва типи кімнат просторі й затишні. До речі, в кожному номері є ванна кімната, телевізор, wi-fi і можливість самостійно контролювати рівень опалення кімнати.

Ми завжди готуємо їжу на спільній кухні, де є електрична плита,  холодильники йі електричні чайники. А їмо ми, зазвичай, у їдальні біля кухні. Також на вихідних ми збираємося у їдальні всі разом, щоб подивитися фільми і поїсти піцу.

Загалом, наш гуртожиток знаходиться в 5-ти хвилинах від Академії Полонійної і також у 7-ми хвилинах від найближчого супермаркету, тож ми маємо час сходити на ланч між заняттями.

Войтович Кристина, Притика Лідія, Старова Марина, Хан Андрій.« Повернутися

Інформаційні партнери