Дві події, що відбулися в інституті 13 грудня, на перший погляд, ніби й не пов’язані одна з одною,
а все ж таки мають дещо і  спільне

На першій була зустріч із працівниками «Альфабанку», на другій – запрошували наших старшокурсників подумати про свій підробіток, тобто окрім основного свого обов’язку – здобувати у вузі вищу освіту, ще й заробляти собі кошти на життя. А, отже, обидві події відкривали можливість для студентів мати заробіток.

Про зустріч із працівниками «АльфаБанку» розповіла декан ФОФІТ Ірина Іванівна Максимова. Зокрема, вона сказала:

— Сьогодні ми мали можливість влаштувати зустріч студентів із керівництвом «АльфаБанку», здебільшого випускних курсів, а також наших студентів-активістів, яких цікавить робота в банку. Ми поспілкувалися зі спеціалістами, які шукають «зірок» для своєї роботи. Один із них – директор Криворізького відділення «АльфаБанку» Євген Ларіонов і другий – керівник по залученню клієнтів малого та середнього бізнесу Придніпровської дирекції «АльфаБанку» Віктор Гречишко. Вони надали багато пропозицій нашим студентам, розповіли, як можна додатково заробити гроші у фрілансингу і при цьому навчатися та у вільний час працювати й відточувати свої навички фінансиста, банкіра і т.ін., тобто за своєю спеціальністю. Ми мали чудову нагоду поспілкуватися з ними, я думаю, студенти із задоволенням прослухали й отримали багато цікавої для них інформації. Впевнена, багато хто з них відгукнеться на їхню пропозицію. Слід ще додати, раз ця пропозиція діюча (а це вперше на нашому ринку банком запропоновано для студентів саме нашого економічного інституту), тому той, хто зацікавиться нею, прошу звертатися до деканату, ми допоможемо.

Друга подія сталася відразу після першої. Студенти, здебільшого старшокурсники, прийшли, щоб дізнатися, як заробляти кошти, не маючи досвіду. Вони із зацікавленням прослухали розповідь Марії Юр’євої, керівника концентру компанії «Drop1.top», що знаходиться на Соцмісті у м. Кривому Розі.

— Основний меседж, з яким ми до вас прийшли, — сказала п. Марія, — це те, що нам потрібні для нашої команди молоді люди. А саме: активні, ділові, креативні, веселі, цікаві юнаки і дівчата, які націлені на результат. Ми розуміємо, що у вас ще немає досвіду роботи, бо ви ще тільки навчаєтесь. Та ми готові дати вам професійний досвід уже зараз, якщо ви справді зацікавлені в роботі. І це може бути навчання навіть новій професії, а не тієї, яку ви здобуваєте у вузі. У нас у компанії є кілька вакансій, отже, чекаємо вас у себе.

Анастасія розповіла про свою компанію, показала відео про своїх колег. Один із девізів компанії – «Ми любимо, коли люди ростуть». Вона теж зупинилась на тому, що компанія має кілька вакансій – здебільшого, це менеджери з продажу.

— Ми розміщуємо інформацію в Інтернеті, шукаємо замовлення, клієнтів і наш колцентр обробляє ці дані, — сказала вона. — Отже, не треба ходити й шукати замовлень або щось продавати; у нас іде обробка «гарячих» дзвінків і цю роботу виконують менеджери з продажу. Також відкрита у нас вакансія на комплектувальника складів – поруч є «Нова пошта»: комплектуємо замовлення і відправляємо безпосередньо клієнтам. Що для вас дуже важливо, — звернулась до молоді п. Анастасія, — тут можна працювати відразу. У нас є тренер, який навчає всіх просто нуля.

Студенти з цікавістю прослухали розповідь гостей.

Говорить Рустам Зарецький, другокурсник (спеціальність «Право»):

— Мене зацікавила пропозиція п. Марії, адже це інша сфера діяльності, як на мене. Хочу спробувати себе в чомусь новому. Думаю, все-таки я напевне зможу.« Повернутися

Інформаційні партнери