Нещодавно відбувся переїзд службових ланок інституту до навчального корпусу № 2, що по вул. Медичній, 16. Тут тепер розташувалися і навчальний відділ, і відділ кадрів, і кабінет вченого секретаря та ін.                          Як працюється на новому місці нашим службовцям, ми поцікавилися у працівників бухгалтерії.
Ось що вони розповіли:

Інна Анатоліївна Сипко, провідний бухгалтер:

«Ми переїхали з навчального корпусу № 1 до другого навчального корпусу. Знаходимося тепер у 136-й аудиторії, де світло і просторо. Тут ми всі тепер працюємо разом, що, звичайно, дуже зручно. І керівництво поряд, тож вирішити будь-яке питання стало набагато швидше».

Олена Володимирівна Тюганова, провідний бухгалтер:

«Рік 2017-й минає. Зараз кінець року – тож, як завжди, в цей час у нас багато роботи. Рік 2017-й, в принципі, був хороший. Особисто мені він приніс велику радість – моя донька вступила до магістратури Донецького юридичного інституту. Радію з цього дуже. У Новому році бажаю всім радості, щастя і здоров’я. Успіху, насамперед, і удачі!»

Марина Олександрівна Скорофатова, бухгалтер 1-ї категорії:

«Нам стало зручніше тут працювати – ми з керівними ланками тепер в одному корпусі. І студенти заходять до нас частіше (тоді ми були в іншому корпусі, а вони навчаються тут, тож доводилося їм приїжджати туди). І нам часто доводилося їздити, а на це витрачався час. Часто заходять до нас і наші співробітники, щоб вияснити питання, що їх турбують. На даний момент часто підходять контрактники, які хочуть вияснити, скільки треба доплатити за навчання, переукласти договори чи щось інше. Я особисто веду два гуртожитки (по вул. Петра Калнишевського і пр. Пулковського), тож іноді заходять і коменданти, і студенти, коли треба щось їм вияснити».« Повернутися

Інформаційні партнери