До речі, варто  нагадати, як відбувався захист дипломних робіт. Про один із таких моментів розповіла старший викладач кафедри менеджменту та публічного адміністрування Ганна Башук

Випускаються спеціалісти

Наприкінці минулого місяця відбувся захист дипломних робіт спеціалістів спеціальності 073 «Менеджмент» у Криворізькому економічному інституті. Студенти цієї спеціальності впевнено захистили власні дипломні дослідження з актуальних проблем менеджменту і адміністрування та здобули відповідну кваліфікацію.

Високий рівень підготовки студентів відзначила голова Державної екзаменаційної комісії, генеральний директор ПАТ «Електромашпромсервіс», випускниця нашого інституту Юлія Столітня. Вона звернула увагу на системність багатьох досліджень, їх практичну спрямованість.

Цього року випускники захищали роботи в особливих умовах, адже вимоги до їхніх робіт були наближені до магістерських, з огляду на те, що освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста скасовано, і всі власники дипломів спеціаліста автоматично прирівнюються до магістрів. Тому на кафедрі менеджменту і публічного адміністрування особливу увагу приділили змістовності дипломних робіт, апробації отриманих результатів, зв’язку тематики з виробничими процесами.

Хвилювання позаду, державна атестація спеціалістів із менеджменту завершилась успішно. Незабаром будемо вітати наших випускників та бажати їм успішної управлінської кар’єри, вдалого самостійного професійного життя та всього доброго в житті.

Перші – завжди кращі

Наприкінці червня відбувся перший захист дипломних робіт спеціалістів нової спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування». Перші четверо студентів цієї спеціальності блискуче захистили власні дипломні дослідження з актуальних проблем публічного урядування.

Перші… але й останні, адже випуск спеціалістів у 2017 році був дійсно останнім згідно з законодавством у сфері вищої освіти. Відтепер спеціалістів прирівняли до магістрів, а тому і вимоги до їх підготовки у КЕІ були досить високими.

Високий рівень підготовки студентів відзначив і голова Державної екзаменаційної комісії, голова Довгинцівської районної у місті ради Ігор Ратінов. Він звернув увагу на перспективність багатьох досліджень, їх зв’язок із практикою місцевого самоврядування, а також відзначив готовність молодих спеціалістів до самостійної професійної діяльності, запросивши їх працювати на вакантні посади у виконкомі Довгинцівської райради.

Про тематику робіт слід сказати окремо. Завідувач кафедри менеджменту і публічного адміністрування Валентин Орлов не без гордості відзначив, що теми досліджень були вистраждані, стосувалися найболючіших проблем, і до того ж пройшли апробацію під час наукових заходів, у яких дипломники брали участь протягом року.

Взяти хоча б тему роботи студентки Ксенії Мікуляк, яка завершила навчання з дипломом із відзнакою. Проблема боротьби з корупцією у Кривому Розі, яку вона аналізувала, є вкрай актуальною, а висновки і пропозиції з цієї теми могли б бути використані у діяльності органів місцевої влади.

Або, наприклад, дипломна робота студентки Ольги Пащенко, що вирішувала завдання підвищення конкурентоспроможності Дніпропетровщини у соціально-економічному розвитку регіонів України. Цікавим виявилося й дипломне дослідження Олексія Строганова, він розглядав проблему міграції населення області, в тому числі й молодіжної та освітньої міграції. Ґрунтовно дослідила питання реалізації кадрової політики регіону студентка Олена Сивак.

Отже, державна атестація завершилась успішно. Цей перший та останній випуск спеціалістів з публічного управління та адміністрування на кафедрі менеджменту і публічного адміністрування запам’ятається надовго, адже перші – завжди кращі!

Ми зичимо нашим випускникам вдалого самостійного професійного життя і завжди раді
бачити їх у стінах рідної Alma mater.« Повернутися

Інформаційні партнери