Сьогодні в Криворізькому Центрально-Міському ліцеї учням десятих класів було вручено сертифікати за участь у тренінговій програмі «Європейська інтеграція для молоді» (постпроектний супровід)

Тренінг «Європейська інтеграція для молоді» спрямований на підвищення обізнаності та поширення знань про Європейський Союз серед учнівської молоді. Учні мали змогу ознайомитися з історією створення ЄС, основними цінностями Євросоюзу, інституціями ЄС, що таке мобільність у навчанні. Під час тренінгу також були обговоренні питання перспектив, переваг і недоліків вступу України до Євросоюзу.

Як зазначив директор КЦМЛ Павло Андрійович Поручинський, одним із основних завдань сучасної освіти є виховання творчої, активної, всебічно розвиненої особистості. Найбільших успіхів у будь-якій сфері діяльності досягають держави, які мають високий інтелектуальний і творчий потенціал нації. Відомо також, що майбутнє людської цивілізації залежить від реалізації обдарованості людей.

І дійсно під час спілкування з учнями ми впевнилися, що колектив ліцею створює найбільш ефективні умови для розвитку обдарованої молоді, всебічного розкриття її творчого потенціалу.

Про це говорять і школярі

Мілана Ніколаєнко:

— Я та мої однокласники пройшли тренінг «Європейська інтеграція для молоді». Незважаючи на наш, спочатку скептичний настрій щодо тренінгу, лектор Катерина Володимирівна Слюсаренко змогла зацікавити нас із перших хвилин розмови. Після першої частини ми не могли дочекатися другої. Так, ми знали і про «Brexit», і про можливість навчання у європейських ВНЗ, і про різні зв’язки між країнами Європи вже досить багато. Але наші знання тільки закріпились і поглибились. Яскрава презентація, приклади, багаточисельні вправи і дискусії – це саме те, у чому ми активно брали участь, справді брали, а не просто сиділи на місцях. Ми висловлювали свої думки, обговорювали, голосували, вирішували. Час пройшов непомітно і я рада, що була присутня на цьому тренінгу.

Вадим Головко , учень 10-В класу Криворізького Центрально-Міського ліцею:

— Курс “European Integration for Youth” является актуальным методом воспитания и развития в современной молодёжи качеств, присущих настоящим европейцам. В ходе тренинга представитель Криворожского экономического института рассказала и осветила историю Европейского Союза, объяснила принципы работы основных институций этой организации, и, самое основное, открыла нам идеи, которыми живут европейские граждане. Благодаря “European Integration for Youth” мы с коллективом осознали, что ЕС заключается не только в хороших дорогах и чистых городах, а и, в первую очередь, способе мышления. Спасибо команде тренеров за полученные знания и опыт.

Ярослав Золін (11-А клас, Центрально-Міський ліцей):
— Хочу розповісти вам свої враження про тренінг з Євроінтеграції. Спочатку я скептично ставився до семінару, думаючи що цей тренінг — проста витрата часу. Але насправді я був приємно здивований підготовці спікера і обсягом корисної інформації,  яку я отримав за декілька годин. За допомогою цього тренінгу я не тільки дізнався багато нової інформації про Європу та Європейський Союз, а й на прикладі різних ситуацій і суперечок між країнами Європи навчився вирішувати свої повсякденні конфлікти, приходячи до компромісу. Окрім цікавої інформації на семінарі, також було багато цікавих практичних вправ і завдань. Я щиро дякую Криворізькому  економічному інституту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» та спікеру Максимовій Ірині Іванівні за цей тренінг.


« Повернутися

Інформаційні партнери