11 грудня у 219-й аудиторії зібралися студенти юридичного факультету, члени РСС, викладачі та студенти-журналісти, щоб прослухати виступ львівської гості Христини Кіт, адвокатки, голови Асоціації жінок-юристок України «Юрфем». ЇЇ представила присутнім декан юридичного факультету К.П. Дацко.

— Наша асоціація займається тим, що ми працюємо з юристками, — розпочала свій виступ пані Христина, яка приїхала зі Львова, щоб зустрітися з нашими студентами. – Ми поговоримо про ті проблеми, з якими зіштовхуємось щодня. Яким чином ми можемо допомогти? Які в нас є механізми боротьби з насильством у сім’ї? От про це і буде мова сьогодні. Проведенням таких заходів ми хочемо підвищити рівень знань наших юристок, адвокаток, їхніх лідерських якостей, щоб вони були більш конкуренто спроможними на ринку юридичних послуг і були більш видимими в юридичному середовищі.

Багато питань було задано лектору, на які пані Христина дала вичерпну відповідь. Між Юридичною клінікою КЕІ і Асоціацією жінок-юристок України «Юрфем» було підписано меморандум про співпрацю. Його підписали Катерина Дацко та Христина Кіт.

Про свою майбутню професію розповіла студентка 2-го курсу юрфаку КЕІ Анна Демченко:

— Я випускниця літньої школи для студенток-юристок, організованої Асоціацією жінок-юристок України «Юрфем». Влітку я мала нагоду відвідати 4-денну школу в місті Києві, де було відібрано 30 найкращих студенток-юристок з усієї України. Менторки надали нам багато дуже цікавої і корисної інформації. Вони інвестували в нас свій час і поділилися своїм досвідом з нами. Відтепер я дуже цікавлюся цією темою щодо домашнього насильства, протидії домашньому насильству, про покращення своїх лідерських якостей, своїх юридичних компетенцій. Ми сподіваємось такожмна плідну співпрацю із Асоціацією жінок-юристок України.

Говорить Христина Кіт, адвокатка, голова Асоціації жінок-юристок України «Юрфем»:

— Я дуже рада побувати у вашому університеті і рада, що мене сюди запросила представниця вашої юридичної клініки Анна Демченко, яка була у нас на літній школі для студенток-юристок. Власне, вона зацікавилася питанням захисту прав жінок і в цьому напрямку освіти студентів та надання допомоги постраждалим, оскільки їх юридична клініка безпосередньо працює з такими клієнтами. Студенти-юристи відчувають потребу в більш поглиблених знаннях та інформації. Тому ми дуже раді співпрацювати з юридичною клінікою КЕІ, і ми зараз намагаємось залучати до нашої асоціації більше студенток-юристок, оскільки питання захисту прав жінок не скрізь висвітлюється належно. Важливо знати законодавчі механізми в цьому аспекті, тому наші молоді колеги мають можливість отримати нові знання і навики. Я сподіваюсь, що наша співпраця дасть можливість проводити спільні заходи і втілювати в життя нові проекти.« Повернутися

Інформаційні партнери