Чи знаєте ви, що юридична клінічна освіта – це не тільки безцінна можливість отримати практичні навички правника, це ще й активна і креативна  спільнота, об’єднана єдиною метою: створення мережі сучасних, ефективно працюючих та комунікуючих між собою юридичних клінік 

З цього приводу Асоціацією Юридичних Клінік України спільно з Українською фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» було організовано Літню школу «Юридична клінічна освіта: сучасні вимоги стандартизації та актуальні виклики».  Її метою було підвищення управлінських навичок керівників юридичних клінік. Школа проходила з 5 по 8 липня у чарівному місті Вижниця. Учасниками школи стали куратори 20 юридичних клінік із 19 закладів вищої освіти, які пройшли відбір, у якому брались до уваги мотивація участі у школі та досвід керування юридичною клінікою.

 Розповідає учасниця школи, декан юридичного факультету Катерина Дацко:

«Я з гордістю повідомляю про те, що була запрошена взяти участь у Літній школі юридичних клінік. Коротка характеристика чотирьох днів школи: професійно, насичено, емоційно і мотивовано. Приємно знаходитись у колі однодумців, тим паче професіоналів своєї справи, які готові ділитись досвідом. Радію, що стала частиною команди, і нашій молодій юридичній клініці також було чим поділитись. Освітня програма школи була направлена саме на менеджмент юридичної клініки, формування її іміджу та комунікаційного плану розвитку. Отже, наша команда має нові цікаві й корисні завдання на літо»

Інформацію підготувала К.П. Дацко.« Повернутися

Інформаційні партнери