Юридичний факультет розпочинає новий навчальний рік і радий запросити до родини КЕІ студентів першого курсу за освітніми ступенями «Бакалавр» і «Магістр»!

Цього року ми вітаємо на факультеті одразу дві спеціальності – «Право» та «Психологія» і впевнені, що це чудове поєднання!

Наші першокурсники ще відпочивають на канікулах і набираються сил для першого навчального року в статусі студента. Але так хочеться вже знати про них трохи більше, ніж бали ЗНО та інформація із заяви, тому вирішили поспілкуватися з деякими із них до початку навчального року і дізнатись цікаві факти про їхній шлях до успіху в КЕІ. Отже, знайомтесь із новими і вже добре знайомими обличчями Юридичного факультету:

Ольга Попова, студентка 1-го курсу спеціальності «Право»:

— Я ще в 9 класі вирішила, що хочу вчитися одразу за декількома спеціальностями, тому що не знала, ким я хочу бути, але знала, що хочу здобути професію, пов’язану із законами. Потім вирішила вступати на «Право», думаю, що в процесі навчання зможу більше дізнатися про правничі та інші професії й обрати майбутній професійний шлях.

Три факти про себе:

1. Завжди говорю правду, не люблю людей, які говорять правду тільки за спиною.
2. Хочу побачити багато країн.
3. Люблю займатися спортом.

Уляна Башкіна, студентка 1-го курсу спеціальності «Психологія»:

— Ще в ранньому віці, сама того не підозрюючи, я почала захоплюватися психологією. Мене завжди цікавили питання, пов’язані з психічною діяльністю людини. З 15 років я почала читати різні книги, для того щоб зрозуміти, чому люди так чи інакше вчиняють. Я відразу ж поринула в усю специфіку цієї професії і стала «психологом» для своїх друзів і близьких. Вступати на спеціальність «Психологія» я вирішила далеко не відразу, але все-таки піддалася своєму інтересу і подала документи до КЕІ. Сподіваюся, що навчання дасть мені ще більше пояснень і знань, адже розуміти психологію суспільства, в якому живеш — це мати відповіді на мільйони питань, якими я задаюся щодня.

Микита Водзянський, студент 1-го курсу ОС «Магістр» спеціальності «Право»:

— Завершення навчання в інституті, вступні випробування на магістратуру та сам вступ переповнювали мене дуже різними та суперечливими емоціями. З одного боку, я був радий, що завершую черговий етап у своєму житті та переходжу до чогось нового, що відкриває переді мною нові шляхи та перспективи. З іншого — я хвилювався з приводу результатів «ЗНО на магістратуру» і не дуже розумів, як і що хочу робити далі.

Сам процес вступних випробувань був доволі стресовим. Кожен з абітурієнтів-бакалаврів дуже нервував і відчував себе не в своїй тарілці. Адже вставати о 4-5 годині ранку, аби кілька годин їхати до Дніпра та в стінах незнайомого закладу освіти, серед купи жорстких правил, регламенту та обмежень здавати екзамени — насправді не дуже велике задоволення.

Дуже сподіваюсь, що з часом процес вступу на магістратуру буде викликати у вступників набагато менше неприємних емоцій.

Загалом результати вступних випробувань у магістратуру зі спеціальності «Право» по країні та області не досить високі. Радію, що особисто я екзамени здав, і вже зарахований на магістратуру рідного факультету та продовжуватиму вчитися й розвиватися у рідному колективі КЕІ.

Ще раз бажаємо гарного відпочинку та продуктивного навчального року!  До скорої зустрічі на ЮФ КЕІ!« Повернутися

Інформаційні партнери