6 листопада стало багатим на події, що відбувалися цього дня в інституті. Зокрема, вже зранку розпочалася реєстрація на семінар-практикум від газети «Все про бухгалтерський облік». Збиралися з усього міста бухгалтери, щоб поповнити свої знання зі своєї професії.

Від редакції газети «Все про бухгалтерський облік» виступила менеджер з питань регіонального розвитку Тетяна Олегівна Колесник, яка привітала зібрання з початком роботи семінару і подякувала адміністрації Криворізького економічного інституту за надану можливість для його проведення.

З вітальним словом перед присутніми виступив директор КЕІ ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» професор Андрій Валерійович Шайкан.

«Без бухгалтерського обліку нічого не відбувається. Ваша праця не помітна, — сказав він, — але є ключовою і все робить для того, щоб будь-яке підприємство приносило результати. Бажаю вам розвиватися у своїй професії, а Криворізький економічний інститут завжди підтримує всі новації і прагне постійного розвитку. Закінчити вуз – це ще не все, треба постійно, все життя вчитися, і ви дієте правильно. Такий підхід створює успіх. Хай вам щастить!»

Учасників семінару чекав приємний сюрприз – студентки з КЕІ зарядили всіх енергією та настроєм, виконавши веселу пісню.

«От тепер ми маємо такий хороший позитивний настрій, — сказала лектор Мар’яна Кавин, — і надаємо всім можливість поповнювати свої професійні знання».

І, звернувшись до присутніх студентів, продовжила: «Червоний диплом ще нічого не говорить про людину. Ми дивимося на випускників, які приходять до нас влаштовуватись на роботу, так: якщо очі горять, то вони наші. І, головне, ніколи не слід боятися «чорнової» роботи, адже саме «знизу» починається вивчення «азів» професії. Не нехтуйте й найменшою можливістю отримати такий досвід. Ми завжди готові вам допомогти».

В актовій залі інституту відбулося нагородження грамотами кращих студентів. Це такі студенти, як: Євгенія Бондаренко, Денис Давиденко, Поліна Нагайцева, Станіслав Слюсар, Ганна Червоненко та інші.

Лектори висловили подяку деканату факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій на чолі з деканом Дмитром Петровичем Волковим за сумісну роботу. Вони звернули увагу присутніх на можливість постійної взаємодії завдяки відкритого доступу до газети «Все про бухгалтерський облік». Тут завжди можна отримати цікаву й корисну інформацію на її сайті.

«Там багато нового, потрібного для роботи бухгалтерів, — сказала лектор. — А ще – передплатники мають можливість отримати крім знань і консультацій стосовно будь-яких питань, ще й приз «Пелюстку удачі» – тож заходьте на наш сайт газети (vobu.ua) і дізнавайтесь про умови конкурсу (передплата на рік) й отримуйте цінні подарунки.

Говорять учасники семінару

Тетяна Колесник: «Сьогодні ми проводимо семінар-практикум для бухгалтерів усіх підприємств міста Кривого Рогу й інших районів, які зібралися тут. Маємо повну реєстрацію усіх, кого запросили, це 307 чоловік і маємо повний зал. Робимо цей семінар безкоштовно для всіх, хто працює з бухгалтерським обліком. Дуже раді співпраці з керівництвом Криворізького економічного інституту. Актуальні питання бухобліку, а саме: ПДВ, податок на прибуток, військовий збір, питання трудового законодавства – цікавлять усіх. Люди йдуть на навчання, бо всі ці питання дуже нагальні. У нас гарні лектори, дуже фахові. Ми проводимо захід уже вдруге і деякі йдуть на конкретного лектора, бо знають, що хоч цей семінар безкоштовний, але він дуже фаховий. Ми прагнемо зробити все серйозно і найвищому рівні».

Куртекова Людмила Анатоліївна, регіональний представник від редакції газети «Все про бухгалтерський облік»: «Ми вирішили провести цей сумісний захід – семінар-практикум для величезної кількості підприємств. Це важливо для головних бухгалтерів, директорів, підприємців нашого міста. Зареєструвалися усі 300 підприємств. Ми раді, що нас КЕІ приймає у своїх стінах. Підготовка тут на вищому рівні і з нашого, і з вашого боку».

Ольга Валеріївна Батехіна, головний бухгалтер Торгового дому «Альянс-Еко»: «Я вперше на такому семінарі. Незважаючи на те, що я працюю вже дев’ять років головним бухгалтером, для мене такий семінар дуже цікавий. Перш за все – це отримання нових знань і професійний розвиток».

Наприкінці семінару перед присутніми виступив представник «УкрСиббанку», начальник бізнес-центру Станіслав Володимирович Зелений, який розповів про акції для нових клієнтів, що проводить банк, зокрема, про «Легкий старт», про вигідні пропозиції акції «Активація» і багато цікавого для діючих клієнтів.

***
О 12-й годині цього дня відбулася зустріч студентів нашого інституту (менеджерів, фінансистів, маркетологів 4-5 курсу і третьокурсників зі спеціальності «Міжнародна економіка») з керівником відділу управління персоналом компанії ERTANZ Тетяною Миколаївною Арбузовою. Вона разом зі своєю помічницею Кірою розповіла про створення компанії, про тісний зв’язок із нашим інститутом.

«Ми працюємо по всій Україні, хоча наш головний офіс знаходиться у Кривому Розі. Хай вас не лякає те, що ви не маєте досвіду. Нас перш за все цікавлять особистісні якості молодої людини. Нас цікавить молодь, тому вектор нашої роботи спрямований саме на молодих».« Повернутися

Інформаційні партнери