Щирі вітання з Новим роком від Координаційного Центру допомоги воїнам АТО та їхнім сім’ям, а також тим, хто безпосередньо брав участь у проведенні передноворічних заходів:

неперевершеній ведучій, учительці 46-ї школи Діденко Аллі Миколаївні, пречудовому Святому Миколаю, учаснику бойових дій Тітаренку Віталію, незамінному організатору Оленочці Корж, Тетяні Куц, Ользі Шаблій, Альоні Карцевій, Надії Михайлівні Турчаніновій, Яні Казаріній і всім творчим танцювальним колективам Центру дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт», нашим студентам, багатьом волонтерам, які долучилися до заходів, усьому колективу Криворізького економічного інституту та Координаційного Центру допомоги!

Заходи пройшли пречудово! Ми разом подарували щастя багатьом родинам Криворіжжя! Бажаємо всім здійснення мрій! Перемоги і миру нам!

Дорогі Українці!

Наше об’єднання також щиро вітає всіх із Різдвом Христовим! Бажаємо щастя, добра, любові, здоров’я! Пам’ятаймо – ми нащадки славних пращурів, нація і держава в кожному з нас. Наша відповідальність, вчинки та справи роблять країну сильнішою і міцнішою. Давайте разом здобувати перемогу, мир і розвиток для нашої Батьківщини! Україна понад усе!

Вікторія Самойленко.« Повернутися

Інформаційні партнери