У період з 26 травня 2017 р. по 2 червня 2017 р. перший заступник директора інституту Сергій Гушко та професор кафедри міжнародної економіки Володимир Кулішов взяли участь у 2-х міжнародних наукових конференціях з питань освіти, інтеграції та економіки в м. Резекне (Латвія) і прикордонного, транскордонного співробітництва та міжнародних зв’язків в університеті м. Орадея (Румунія).

У місті Резекне (Латвія) 26-27 травня 2017 р. була організована 11-а наукова конференція «Суспільство. Інтеграція. Освіта» Institute Regional Studies (Faculty of Education, Languages and Design, Rezekne Academy of Technologies) у співпраці з Rīga Stradiņš University (Latvia), Klaipėda University (Lithuania), The Nicolaus Copernicus University in Toruń (Poland). На заході зібралося понад 250 учасників з усього світу, включаючи Австралію, Перу, Узбекистан, Польщу, Румунію, Італію, Україну, Росію та ін.

Робота конференції була організована в 12 паралельних секціях: вища педагогічна освіта, шкільна педагогіка, дошкільна педагогіка, спеціальна педагогіка, соціальна педагогіка, навчання протягом життя, інновації у вивченні мови та викладання, психології, здоров’я і спорту, мистецтва і дизайну, інформаційних технологій у сфері освіти, економіки та державного управління.

Мета конференції полягала у сприянні теоретичного і практичного обміну думками з актуальних питань, пов’язаних із підприємництвом, економікою, міжнародним співробітництвом, правом, архівознавством, прикладною історією і краєзнавством. Усі представлені доповіді були опубліковані в збірнику матеріалів конференції.
Учасники отримали праці конференції, включені в базу даних Thomson Reuters (ISI Web наук), CrossRef, Google Scholar, OpenAire, WordCat.

У період участі в конференції у Румунії були проведені зустрічі із проректором університету Віктором Маціаном, деканом з міжнародних зв’язків Іоаном Хорге, керівником департаменту за програмою Ерасмус+ Кармен Буран. Було обговорено можливість подальшої співпраці у питаннях мобільності студентів і викладачів університетів за програмою Ерасмус+, можливості рецензування навчальних програм, наукової діяльності.

В університеті м. Орадея проходять тримісячну навчальну практику за програмою Ерасмус+ наших четверо студентів.
Участь студентів у програмі Ерасмус+ сприяла, окрім активної участі у науковій діяльності, отримати нові знайомства як зі студентами румунського університету та університетів інших країн, так і ознайомитися з історичними і культурними цінностями румунських міст.

Були використані матеріали — RTA Public Relations Department« Повернутися

Інформаційні партнери