25 січня на двох факультетах проходив захист дипломних робіт – на факультеті обліку, фінансів
та інформаційних технологій і факультеті економіки та управління

Першою «захищалася» Ліза Кірсанова, а першому виступати, як відомо, завжди найбільш відповідально. Її виступом задоволений декан факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій, доцент Д.П. Волков, він говорить:

«Студентка групи ФБС-16-1м Єлизавета Кірсанова захистилася на «відмінно». Науковий керівник її магістерської дипломної роботи, доцент Наталія Володимирівна Волошанюк задоволена успіхами студентки. Як голова ДЕК, я можу відзначити, що доповідь була змістовною і розкривала тему дипломного дослідження».

Сама Ліза, не стримуючи свого хвилювання після захисту, ділиться своїми думками:

«Моя дипломна робота називається «Запобігання банкрутства підприємства в системі антикризового управління». Дипломну роботу я готувала на основі ПАТ «Північний гірничозбагачувальний комбінат». Переддипломна практика у мене розпочалася з вересня минулого року (там я її й проходила та ознайомилася з виробництвом, з його роботою). На її основі готувала свій матеріал. За допомогою наукового керівника я з цим завданням справилась. Захист пройшов у дружній формі, питань було задано багато, але з ними я справилась».

Захист проходив і на факультеті економіки та управління. Про свій захист розповідає Віта Світлична, магістр 5-го курсу спеціальності «Економіка».

«Мій науковий керівник – доцент, к.е.н. Вікторія Володимирівна Соловйова. Назва моєї дипломної роботи – «Конкурентоспроможність підприємства та обґрунтування стратегії підвищення її рівня». Вона була розроблена на базі матеріалів Північного ГЗК. Я досліджувала конкурентоспроможність підприємства, конкурентне середовище на ринку залізорудної сировини, а також конкурентність продукції, яку виробляє підприємство та підприємства-конкуренти. Загалом, усю інформацію я брала з Інтернету – є сайт Держкомстату України. Але там не весь матеріал можна дістати, наприклад, баланс часто трапляється нульовий, тож доводилося займатися цим питанням самостійно. Захист пройшов, як я думаю, гарно. Додаткових питань, звісно, ставили мені багато, але я не хвилювалася, бо серйозно готувалася до свого захисту».

 

Успішно проходить в інституті захист дипломних робіт. Комісія уважно слухає виступаючих. І, звичайно ж, хвилюванню немає меж: ні самим магістрантам, ні їхнім керівникам. Але все проходить добре і, вже щасливі, вони несуть радісну звістку своїм друзям і рідним, адже ще один життєвий бар’єр подолано!« Повернутися

Інформаційні партнери