Настала гаряча пора. І не тільки в природі, коли сонце палить неймовірно, але і в навчальних закладах –
у студентів КЕІ розпочалася літня екзаменаційна сесія

Про наших студентів уже встигли повідомити в соцмережі — приємно відзначити, що першокурсники успішно захистили свої перші курсові роботи. Створені на Python ігри були яскравими і захопливими. І це були справді складні завдання, — було написано у Фейсбук і додано світлини.

Про першокурсників із гордістю розповідає професор Ігор Володимирович Шелевицький:

— Ось на світлинах ми бачимо, як свої курсові роботи захищають першокурсники спеціальності «Комп’ютерні науки» спеціалізації «Вебпрограмування». Їхнє завдання полягало в тому, щоб за рік навчитися програмувати, так щоб уміти створювати програми й оволодіти циклом розробки програми. Це цілісна програмка, кожен із них мав написати невеличку гру: наприклад, лабіринт або якісь інші ігри з динамікою. І вони в цілому добре справились із цим завданням – ми побачили їхні результати захисту: всі успішно захистилися (хтось краще, хтось трішки гірше, комусь трохи часу не вистачило). В той же час завдання було не тільки розробити програму, але й зробити опис, тобто написати саму курсову роботу й презентувати її. Це також певний досвід для студентів. Комусь це було складно – виступати перед аудиторією, комусь важко це дається. Але, в цілому, ми задоволені результатами. Це вже другий рік ми так працюємо. І варто зазначити, в цьому році студенти дуже добре справилися із завданням. Серед кращих варто назвати всіх, яких ми бачимо на світлинах. Це студенти групи КН-18-1: Антон Вручинський, Гліб Єгоров, Ярослав Корнієнко, Діана Іванченко, Вероніка Ніколаєнко. Я відверто скажу, це хороша група, гарний колектив.

— На диво, склався дуже міцний, здоровий колектив, — додає до слів колеги старший викладач Сергій Леонідович Нєвєров. — Студенти дуже дружно працюють, і кожному з них це додає дуже великий плюс. Група невеличка, але вони надзвичайно гарно уміють працювати, допомагаючи один одному, дружно, з натхненням. І тому кожен із них росте прямо на очах.« Повернутися

Інформаційні партнери