Напружений ритм трудового завершального етапу в перший місяць літа – це захист дипломних робіт.

Ось і на кафедрі обліку і оподаткування після проведеного урочистого захисту зібралися на четвертому поверсі навчального корпусу № 2 по вул. Медичній, 16 вже не студенти, а випускники КЕІ. Щойно останній із них склав цей важливий для всіх іспит. Аудиторія ще наповнена їхніми тривогами і переживаннями, і самі вони почуваються ніяково і схвильовано.

Головний бухгалтер комунального підприємства «Кривбасводоканал» Антоніна Миколаївна Якущик задоволена молодою зміною.

Гарне враження справили на мене ваші студенти. Знають бухгалтерський облік. Вони давали чіткі відповіді на всі питання, які виникали впродовж виступів. Скажу відверто: «Знання у них є!» Відчувається, що готувалися до захисту не тільки з підручників, а й бували на підприємствах, бо мають конкретні дані. Тому й знають ведення бухобліку на конкретних підприємствах. Взагалі, враження від захисту хороше.

Про свій колектив розповідає п’ятикурсниця факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій (спеціальність «Облік і оподаткування») староста Афсана Алієва:

Ми дуже хвилювалися перед захистом. Хоча багато хто з наших викладачів і говорив нам, що треба бути спокійними, але у такий день не можна таку подію спокійно сприймати. Особливо за нас хвилювався і підтримував декан факультету Дмитро Петрович Волков. Він, коли ще був заступником декана, завжди був нам великою опорою і підмогою, і тепер, звичайно ж, ще більше. Вже зранку з нами викладачі провели бесіду, заспокоїли, сказали, що все буде добре. Так і справді сталося.

Про старосту Афсану можна сказати: вона на «відмінно» захистила дипломну роботу «Облік аудиту, власний капітал та ефективність його використання» (керівник роботи доцент К.П. Дацко, рецензент Т.Ю. Бондаренко). Постійними були увага і допомога викладачів, можливість завжди до них звернутися, коли виникали проблеми. Відразу ж і підкажуть, як їх вирішувати.

Я вже пройшла співбесіду в «Приватбанку» і готова там працювати. Нам дуже у пошуку робочих місць допомагає Олена Віталіївна Руденко, яка дізнається, де є вільні місця на підприємствах, і пропонує їх студентам. А, взагалі, наша кафедра одна з найкращих.

Я вже працюю на ТОВ «Укрнафта» у бухгалтерії, — говорить Яна Дзера.

А Дмитро Федотов, який захистився, як і староста групи, теж на «відмінно», теж працює. Він помічник бухгалтера на «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Ми шукаємо собі роботу за спеціальністю, але поки що дехто з нас має не постійне робоче місце, а просто підробіток, — говорить Таня Бутовська.

Хай щастить вам у житті, — звертається наостанок Антоніна Миколаївна Якущик до нинішніх випускників КЕІ. – Широкої і відкритої вам дороги, успіхів і всього найкращого!

Вона навіть запросила бажаючих на вільне місце, яке є на їхньому підприємстві, тож хто бажає, може вже його зайняти.« Повернутися

Інформаційні партнери