Пройшли Новорічні свята, настали звичайні будні, та робота в Координаційному Центрі допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, що знаходиться у навчальному корпусі № 3 Криворізького економічного інституту, що на пл. Визволення, 2, не стихає, а лише пожвавлюється.

Робота ведеться у звичайному режимі щоденних клопотів, де учасникам АТО надається вся необхідна допомога. Людей приходить до центру багато, і вони йдуть сюди кожного дня і з будь-яких питань. Тут затишно, тепло і, як завжди, працівники центру можуть допомогти у вирішенні їхніх насущних питань і пригостити чашкою кави. Тут зустрічаються і спілкуються між собою воїни і, звичайно ж, завжди отримують допомогу.

Розповідає Вікторія Самойленко, керівник Координаційного Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям:

«29 січня ми відправили знову – в 60-й раз – машину з гуманітарною допомогою у зону бойових дій, а саме, в 93 бригаду. Завантажили теплі речі, їжу, ліки, все, що потребують наші бійці на передовій. У нас є склад, куди люди приносять багато речей, та й ми дещо докуповуємо.

Вчора знову криворізьке телебачення готувало репортаж (як і щорічно) про наш Координаційний Центр. Було дуже багато бійців, представників громадських організацій, волонтерів, які розповідали про роботу Центру, про наші досягнення і хто яку допомогу отримав: це Микола Ілліч Ан, Михайло Іванович Бережанський, Родіон Ятко і багато інших, які прийшли на зустріч у військовій формі і давали інтерв’ю. Було телебачення «Криворіжжя», яке знімало сюжет про експозицію, яку ми розпочали робити.

До речі, ми розпочинаємо готувати експозицію «Майдан» у нашому Музеї Героїв АТО, щоб показати, з чого все починалося. Ми хочемо зробити стіну пам’яті Небесній сотні і відтворити, хоча б частково, ті події, які там відбувалися. Хлопці вже завезли багато речей: шини, скати і т.ін. У нас тут багато таких, що брали участь на Майдані, – учасників тих подій — і капелани, й волонтери. Хочемо відкрити цю експозицію 20 лютого – саме в день вшанування пам’яті загиблих на Майдані. Також у цей день ми з Центру разом з іншими громадськими організаціями будемо робити ходу пам’яті – цей захід називається «Запали свічку пам’яті». Акція розпочнеться о 18:00 год. на «95 кварталі».

Отже, запрошуємо всіх жителів нашого міста, весь Кривий Ріг і гостей на цей захід – багатьом телефонуємо і запрошуємо прийти на молебень і панахиду, які будуть правити наші капелани, і запалити свічки та лампадки, а також пройти ходою по «95 кварталу» до меморіалу пам’яті Небесної сотні. Ми запросили гурт «Гайдамака» – з ними вже поспілкувалися і маємо від них згоду, а ще Христину Панасюк, щоб вони заспівали там пісні, як «майданні», так і з АТО.

Хочемо провести масову таку акцію в цей день, який визнано офіційно в державі, і вшанувати загиблих не тільки на Майдані, але і всіх загиблих на війні, і тих, які на сьогоднішній день там гинуть. Усі ці тисячі наших героїв – це і «майданні» герої, і герої війни. Нагадуємо, це відбудеться 20 лютого о 18:00 год.

20 лютого у Координаційному Центрі допомоги учасникам АТО та їх сім’ям з 9:00 до 17:00 години відбудеться відкриття експозиції, а вже на 18:00 год. ми всі — без політичних агітацій, без прапорів партій і т.д. — ідемо до «95 кварталу» – це буде такий об’єднуючий захід пам’яті».« Повернутися

Інформаційні партнери