4 жовтня 2017 року в навчальному корпусі № 2 (ауд. 206) відбулося відкриття Клубу американської культури. Його організаторами стали викладач-волонтер Корпусу Миру США в Україні Мелісандра Леонардос, завідувач кафедри іноземних мов, професор С.О. Скидан і студентка факультету МЕВ Віра Пироженко

Під час першої зустрічі Мелісандра розповіла про Сполучені Штати з точки зору безпосередньої мешканки. Цікаво було дізнатися, наприклад, що англійська – не офіційна мова США, а лише найбільш вживана. Офіційної ж мови Конституція Штатів не передбачає.

Наступні зібрання будуть проведені у формі діалогу, де кожен зможе запропонувати власну тему для обговорення, адже Мелісандра як представник організації, спрямованої на обмін культурним досвідом, відкрита до спілкування з будь-яких питань. Учасником Клубу може стати кожен — викладач, студент, старшокласник.

Участь у Клубі дає чудову можливість дізнатися, як сприймає навколишній світ представник іншого менталітету, вдосконалювати знання з англійської мови і підвищувати рівень освіченості про відносини між Америкою та Україною і культуру двох народів. На зустрічах Клубу в атмосфері свободи слова та думок студенти і викладачі зможуть дізнатися про освіту та історію, сучасне життя мешканців Сполучених Штатів, творчість американських музикантів, акторів, роль Голівуду у світовому кіномистецтві тощо.

Із пропозиціями тем для обговорення запрошуємо всіх бажаючих на наші зустрічі та на сайт у фейсбуці KREI American Culture Club 2017-2018.

Віра Пироженко, студентка МЕВ.


Детальніше читайте інтерв’ю Мелісандри у жовтневому випуску газети «Вісті з економічного…»« Повернутися

Інформаційні партнери