29 листопада відбулися загальні збори трудового колективу Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

На них виступили: заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи Валентин Валентинович Орлов і заступник директора з фінансово-господарської роботи Геннадій Олексійович Кочуєвський.  На зборах також було обговорено правила безпеки та обачної поведінки співробітників і студентів.

 

Про проведення зборів розповідає Геннадій Олексійович Кочуєвський:

— Для виконання наших статутних зобов’язань перед головним вузом – Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана, тобто за розпорядженням і рішенням головного нашого університету, було проведено конференцію трудового колективу. Планується проведення основної конференції, згідно до наказу директора КЕІ А.В. Шайкана, 3 грудня. Перед цим передує процедура зборів відповідних колективів, люди яких у нас працюють і навчаються. Це і були загальні збори, на які зібралися всі працівники адміністративно-управлінського, навчально-допоміжного,  обслуговуючого персоналу висунуто.

У понеділок, 3 грудня, відбудеться конференції трудового колективу нашого інституту. Колектив буде обирати делегатів (у кількості 11 чол.), які будуть проводити свою роботу як представники КЕІ на конференції головного нашого університету. Тобто ми провели процедурні питання. Конференція пройшла виважено. Ми вже висунули одного нашого представника для постійного  представництва в КНЕУ імені Вадима Гетьмана. Це Наталя Станіславівна Білоконь, начальник відділу кадрів та управління персоналом.« Повернутися

Інформаційні партнери