Хорошою стало традицією викладачами нашого інституту відвідувати навколишні села і містечка. Головною метою таких зустрічей є налагодження контактів із сільськими та селищними середніми навчальними закладами. Вагомою є така допомога.

У липні волонтерською стала акція КЕІ щодо консультаційної допомоги абітурієнтам у рамках вступної кампанії-2017. У кількох містечках побували наші викладачі. Ми вже писали про це на сайті: можна там знайти інтерв’ю з Володимиром Котковським. У місті Зеленодольську Апостолівського району побувала команда КЕІ, яка розгорнула на базі Зеленодольської сш № 2 пункт реєстрації електронних документів вступників. У складі групи – представник кафедри менеджменту і публічного адміністрування доцент Валентин Орлов і студент 3 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Владислав.

Розповідає В.В. Орлов:

Зустріч у Зеленодольску була корисною для вступників. По-перше, вони отримали інформацію про особливості цьогорічної вступної кампанії, дізналися як зареєструвати електронний кабінет і зробити вибір місця навчання у ньому. По-друге, абітурієнти ознайомилися зі спеціальностями, які пропонує КЕІ, змогли з перших вуст отримати профконсультацію та зробити свій вибір свідомо.

Така форма співпраці шкіл і ВНЗ є особливо важливою, оскільки дає змогу потенційним студентам обирати місце майбутнього навчання не наосліп, а маючи об’єктивну інформацію про майбутню професію, долати проблеми технічного характеру, що виникають у процесі вступу. Це підтвердили й виїзди представників КЕІ до Новоронцовки, Широкого, Нового Бугу, Апостолового, де їх радо зустріли абітурієнти та їх батьки.

Надалі така форма роботи зі школами буде продовжена і поза рамками вступної кампанії.« Повернутися

Інформаційні партнери