1 вересня на свій перший урок прийшли до 139-ї аудиторії навчального корпусу № 2 студенти-магістри, де їх із розкладом, насиченістю навчальної програми на цей семестр, підсумковим контролем, екзаменаційною сесією, із заняттями, що вже розпочнуться з понеділка, ознайомив перший заступник директора, д.е.н., професор Сергій Гушко.

Цікавою і корисною для студентів була його розповідь про академічну мобільність студентів КНЕУ імені Вадима Гетьмана (а, значить, і нашого інституту), про програму «Еразмус», у якій можуть взяти участь усі бажаючі, адже формат магістратури – це можливість студентів отримати максимальні компетенції в ній.

«Флагман КЕІ – подвійний диплом, — сказав Сергій Володимирович. – Протягом півтора року ви зможете проводити студентське життя за кордоном, отримати диплом КНЕУ і польського університету».

Спілкування, навчання з ровесниками з усього світу – це вже зовсім інший вимір, інша сходинка до успіху, іншим, значно вищим, буде менталітет молодої людини.

Уже відомо, що наш інститут підписав угоди з Латвійським, Румунським, Варшавським університетами.

«Варто опановувати іноземні мови, адже це дає можливість навчатися там, — продовжив розповідати професор. – Окрім програми «Подвійний диплом», є написання магістерської дипломної роботи – це і є ваш результат навчання в інституті. А ще у нас є можливість захищатися англійською мовою. Це все, звичайно ж, розширює ваш кругозір і можливості».

Отже, вступити до вітчизняного вищого навчального закладу, отримати два дипломи і мати європейський світогляд і повернутися додому вже зовсім іншою людиною.

«Ми не копіюємо когось, а здобуваємо цінний досвід. У нас не студент для навчального закладу, а навчальний заклад працює для студента. Отже, ставте перед собою високу планку, піднімайте її, опановуйте всі завдання – і все це у нас реалізується», — зазначив С.В. Гушко.

Багато нового почули студенти-магістри й від професора Володимира Кулішова:

«Багато хто не вірив у дію цієї програми, тож тепер розвіялись їхні міфи про неможливість зробленого нами, про навчання за кордоном, — сказав Володимир Васильович. – Ось, наприклад, наша студентка Кристина Войтович другий семестр проведе в Академії Полонійній (Ченстохово) за програмою «Еразмус». Польська академія надала можливість замість двох наших студентів поїхати на навчання чотирьом: двом студентам-бакалаврам і двом студентам-магістрам. Щойно зателефонувала мені Олена Анатоліївна Бурунова, декан міждисциплінарного факультету Академії Полонійної (Ченстохово), і привітала всіх наших студентів із початком нового навчального року. Передаю всім її вітання».

Говорять учасники програми «Еразмус»

Віра Пироженко:

«Я навчалась у Румунії, отримувала там стипендію. Ми з друзями об’їхали всю країну, наслухались всіляких страхіть про Дракулу, побачили всю красу їхніх гір і парків, їхньої природи. Ми відчули на собі, як працює система освіти. Ми спілкувалися з різними студентами. А все починалось із програми «Подвійний диплом». Навчання у Румунії проводилось англійською мовою. Та коли занурюєшся в англомовний простір, то згодом це вже не є проблемою. Тож відпрацювавши практику за кордоном, ви зможете легко знайти собі роботодавця. У нас все вийшло просто чудово! У світі багато цікавих ідей, у світі багато цікавих людей – цим ми тільки покращуємо якість свого життя. Досить чекати початку справжнього життя, починайте жити по-справжньому вже сьогодні».

«І повертайтеся на Батьківщину», — додає професор С.В. Гушко.

Євген Шаталов:

«Варто навчатися за цими програмами. Цікаво дізнаватися про різні країни, побувати там. Цікаво спілкуватися з людьми, які інакше дивляться на світ. Це стрибок у європейське середовище, в англомовне середовище. І це варте того! Адже все це допоможе досягти омріяних висот».« Повернутися

Інформаційні партнери