Наші реалії вимагають постійного вдосконалення уже розробленої і прийнятої законодавчої бази, тож Указом Президента України № 1022/97 від 16 вересня 1997-го року професія юриста в країні отримала в національному календарі і своє професійне свято – День юриста, що відзначається тепер в Україні 8 жовтня.

Порядок у державі і благополуччя його громадян невід’ємно пов’язано з максимальним дотриманням і повагою прав і свобод людини. Це важке завдання для нашої держави, але від її вирішення залежить життєздатність будь-якого цивілізованої суспільства.

Юристи і правознавці, покликані суспільством для вирішення цього завдання, щоденно стикаючись із найрізноманітнішими проблемами, твердо стоять на позиціях підвищення правової культури українських громадян різних верств населення. Забезпечення правових гарантій на практиці вимагає чимало зусиль і ерудиції, професійної кваліфікації та досвіду юридичної роботи.

Вітаємо всіх юристів із професійним святом і бажаємо верховенства порядку і права у Вашій щоденній практиці, міцного здоров’я і благополуччя!« Повернутися

Інформаційні партнери