«Агов, спортсмене! – так починався заклик до студентської молоді КЕІ відгукнутися і взяти участь у спортивних змаганнях із настільного тенісу. – Ти цього так довго чекав і, нарешті, дочекався: ми оголошуємо реєстрацію на другий турнір з настільного тенісу «#Золота_ракетка_КЕІ 2019»! Шукаємо молодих і завзятих шанувальників тенісу, що вже стали профі в іграх на перервах, або тих, хто давно не грав, але при згадці про тенісну ракетку – кров закипає в жилах… Словом, усіх, хто хоче просто пограти! Ти маєш унікальну нагоду випробувати свої навички в особистісному змаганні з настільного тенісу. Хлопці змагаються з хлопцями, дівчата – з дівчатами! Шість призових місць і традиційний приз для найкрутіших уболівальників чекатиме саме на тебе!»

Ваші #РСС_КЕІ 💙        #теніс #настільний_теніс #спорт_КЕІ

Турнір відбувся у понеділок (11.02.19) о 12:00 год. у спортзалі інституту. На початку турніру розповідає про змагання Катерина Лозівець, в.о. голови ради студентського самоврядування, студентка 3-го курсу ФЕУ:

— Цей турнір «Золота ракетка» у нас проводиться вже вдруге. Приємно відзначити, що він стає щорічним. Ми сподіваємось, що з року в рік це вже стане гарною традицією. Організатори спортивних змагань на чолі з Вікторією Коцубою підготували цього разу більше подарунків, більше призів для вболівальників. Участь у змаганнях взяли студенти різних курсів, від 1-го до 4-го, а також ті, що навчаються на магістрів. Ажіотаж у нас великий: кава, чай, музика. Атмосфера суто студентська і це радує. Мене тішить, що така велика кількість учасників. На жаль, усього одна дівчина бере участь у цьому виді спорту. Згодом хочемо ще залучати до змагань і викладачів.

— Змагання пройшли, як кажуть, на високому рівні! Перше місце посів Олег Горбаченко, на другому – Дар’я Дзюба і на третьому – Андрій Скирденко, — повідомила радісну новину Вікторія Коцуба, яка й відкривала спортивне свято.

— Найбільш видовищна зустріч була у напівфіналі між переможцем Олегом і Андрієм, які посіли перше і третє місце. Цю гру варто було побачити. Молодці! Хороший турнір. За наших студентів приємно. Все правильно роблять вони, — сказав, похваливши студентів, головний суддя змагань Едуард Олександрович Кайда.« Повернутися

Інформаційні партнери