Днями першокурсники спеціальності «Публічне управління та адміністрування» в процесі вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» під керівництвом доцента кафедри менеджменту і публічного адміністрування Валентина Орлова відвідали відділ реєстрації місця проживання громадян виконкому Центрально-Міської районної у м. Кривому Розі ради

Такі навчальні екскурсії вже не вперше проводяться для студентів, цього разу до першокурсників приєдналися й студенти 2 курсу цієї спеціальності.

Знайомство з центром є дуже доречним прикладом того, як на практиці мають реалізовуватися сучасні концепції публічного управління та адміністративного менеджменту на місцевому рівні, яким чином публічна влада забезпечує реалізацію функції надання управлінських, адміністративних, соціальних послуг населення в реальних умовах.

Навчальна екскурсія відбулася в рамках реалізації програм співробітництва між вищим навчальним закладом і майбутніми роботодавцями студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Створений як результат реалізації реформи децентралізації влади, відділ сьогодні виконує функції колишніх паспортних столів, проте в якісно нових умовах. Він відкрився після ремонту за адресою вул. Староярмаркова, 44 та обладнаний за всіма сучасними вимогами щодо обслуговування городян та муніципального сервісу.

Провела екскурсію для студентів КЕІ випускниця кафедри менеджменту нашого інституту, а нині завідувач відділу Тетяна Миколаївна Скрига. Студенти побачили на власні очі один із аспектів публічної служби на муніципальному рівні – надання муніципальних послуг, актуалізували теоретичні знання і сформували своє уявлення про майбутню спеціальність.

Наприкінці зустрічі працівники відділу пригостили студентів гарячим чаєм.

Катерина Лозівець, студентка 2 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування».« Повернутися

Інформаційні партнери