Нещодавно завідувач кафедри фізичної культури Криворізького економічного інституту, кандидат соціологічних наук Алім Батюк повернувся із Польщі, де проходив чемпіонат Європи з волейболу серед чоловічих збірних команд

Своїми враженнями ділиться з читачами, розповідає про себе:

З дитинства займався спортивною гімнастикою, маю розряд кандидата у майстри спорту. За направленням працював на кафедрі викладачем зі спортивної гімнастики у Миколаївському державному педагогічному інституті. Захоплююсь ігровими видами спорту: волейбол, баскетбол, футбол, маю перший спортивний розряд з футболу і гандболу і другий спортивний розряд з волейболу і баскетболу.

На сьогодні займаюсь тренерською діяльністю, треную жіночу команду з волейболу – це моя гордість. Неодноразово отримували кубок міста з волейболу і були переможцями чемпіонату міста.

Майже 26 років є судею з волейболу. У 1998 році пройшов семінар кандидатів на судів міжнародної категорії у місті Тегеран (Іран). Згодом, за виконаними мною нормативами, було присвоєно звання судді міжнародної категорії. Пощастило попрацювати судею майже в усіх країнах Європи, Росії, Казахстані та Туреччині. Незабутніми стали такі події: у 2011 році судив треті змагання у світі за рейтингом, жіноче Гран-Прі, у 2015 році судив Всесвітню універсіаду з волейболу в Кореї (м. Кванджу).

На даний момент я перший заступник голови арбітражної комісії України з волейболу, а також є головою арбітражної комісїї у Дніпропетровській області.

Нещодавно відвідав урочисте відкриття чемпіонату Європи з волейболу серед чоловічих збірних команд у Польщі. На Центральному стадіоні у Варшаві на змаганнях між командами Польщі та Сербії були присутні майже 65 тисяч глядачів, що є рекордним відвідуванням. Це видовище будо незабутнє і яскраве, що залишило безліч вражень і приємних згадок (чемпіоном Європи стала збірна Росії).

Хвилюючим залишається питання фінансування жіночої команди нашого інституту з волейболу. Кафедру фізичного виховання, яку я очолюю, турбує обладнання спортивної зали, болючим питанням є те, що в місті практично відсутні подготовчі секції з волейболу в дитячих спортивних школах, тому знайти талановиту молодь і довести їх до рівня професіоналів не так легко.

Вдячний дирекції інституту за співпрацю, підтримку в розвитку спортивного життя студентської молоді. Сподіваюсь і надіюсь на кращі часи.

Коротка довідка про викладача

Закінчив Миколаївський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Учитель фізичної культури». Працює в нашому інституті з 1984 року.« Повернутися

Інформаційні партнери