Наші голови студентського самоврядування

Аліна Кузьмич, голова ради студентського самоврядування Криворізького економічного інституту, студентка групи ПУА-17-1пм факультету економіки та управління:

Ще у березні минулого року рада студентського самоврядування КЕІ підписала меморандум з молодіжним центром Дніпропетровщини, що дає можливість розвивати РСС КЕІ на теренах Дніпропетровської області. Також ми тісно співпрацюємо з найбільшою студентською організацією України – з Українською асоціацією студентів, де зараз я є головою правління. Члени ради студентського самоврядування є представниками молодіжних виконкомів – молодіжного виконкому Кривбасу, молодіжних виконкомів Центрально-Міського та Металургійного районів. Також вони мають змогу брати участь у Всеукраїнських форумах, семінарів – це і Вища політична школа, і Школа громадянської дії, і Національний студентський форум. Що є дуже важливо, бо раніше такого в нашому ЗВО серед студентів не було. Не розумію студентів, у яких життя складається зі схеми: домівка – навчання – домівка. Не зустріла ще жодної людини, яка б пожалкувала через те, що пішла до ОСС. Бо розуміти, що ти важливий і корисний цьому всесвіту, своєму ЗВО, що ти можеш змінити систему, що ти можеш знайти друзів та однодумців – це те, що робить тебе як особистість і як студента сильніше.

Вікторія Коцуба, секретар ради студентського самоврядування Криворізького економічного інституту, студентка групи МН-15-2 (факультет економіки та управління):

У вільний час займаюсь саморозвитком, прагну пізнавати нове та робити корисні справи для міста і всього суспільства. Зокрема, мені, як майбутньому менеджеру, цікаві будь-які заходи (від тренінгів до конференцій) з основ управління, фандрайзингу, тайм-менеджменту, іміджмейкінгу. Як екоактивісту, я прагну робити навколишнє середовище чистішим, тому багато часу займає діяльність у нещодавно створеному екологічному просторі «Green power of the university». Виконую обов’язки секретаря ради студентського самоврядування Криворізького економічного інституту, голови екологічного простору «Green power of the university» та замголови ради студентського самоврядування факультету економіки та управління.


Олександра Бессінна, голова ради студентського самоврядування факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій, студентка групи ФК-15-2:

У вільний від навчання час працюю, люблю подорожувати, танцювати, весело проводити час із друзями, читаю книжки. Подорожую Україною, найбільше подобається мені Західна Україна (гори, ліси), а також обожнюю Львів та його архітектуру. Проблеми сьогодення, які мене хвилюють, – це стан економіки України та екологічний стан нашого міста.

 Владислав Чайка, заступник голови ради студентського самоврядування КЕІ, студент 3 курсу групи МН-15-2 факультету економіки та управління: 

Займаюсь студентським самоврядуванням і реалізацією молодіжної політики в місті. У вільний час люблю переглядати документальні фільми та спілкування з цікавими людьми. Виконую громадські обов`язки: заступник голови РСС, заступник голови молодіжного виконкому при виконкомі Центрально-Міської у місті ради. Відвідав багато форумів у різних містах України і збагатив свій досвід різними знаннями та умінням.

 Катерина Лозівець, заступник голови ради студентського самоврядування КЕІ, студентка групи ПУА-16-1 факультету економіки та управління («Публічне управління та адміністрування»):

Я люблю читати книжки із саморозвитку та черпати натхнення з біографій відомих діячів, культових особистостей свого часу. Також люблю займатися спортом, у минулому займалася естрадними танцями. З цього навчального року я – заступник голови РСС Кузьмич Аліни. У цьому році в нас надзвичайно потужна команда, з якою легко й цікаво працювати. Кожен є багатогранною ініціативною особистістю, разом ми піклуємося про інтереси студентів. Завдяки студентській раді вже з першого курсу я маю чудову можливість відвідувати різні форуми, наприклад, форуми, які організовує Українська Асоціація Студентів, колективним членом якої є наш інститут. УАС збирає під своїм «дахом» найкращих лідерів України і дає змогу нам навчатися, комунікувати та обмінюватися досвідом один з 

 Микита Водзянський, голова ради студентського самоврядування юридичного факультету, студент групи ПР-15-1:

Я займаюсь громадською діяльністю і саморозвитком. Беру участь у різних проектах, семінарах, тренінгах, форумах. Втілюю свої проекти в інституті та місті з радою студентського самоврядування і небайдужими студентами. Крім того, що я голова ради студентського самоврядування юридичного факультету, ще й староста академічної групи ПР-15-1, член Вченої ради Криворізького економічного інституту, член науково-методичної ради інституту, член молодіжного виконкому м. Кривого Рогу, помічник-консультант депутата Криворізької міської ради, помічник-консультант депутата Довгинцівської районної у місті ради, заступник голови контрольно-ревізійної комісії Криворізької міської організації ПП «Сила людей», студент-стажер юридичної клініки КЕІ.

Ольга Клименко, голова ради студентського самоврядування факультету економіки та управління, студентка групи ЕК-15-1:

Дуже люблю спілкуватись зі студентами та допомагаю їм у вирішенні багатьох питань. Деякий час була головою у Центрально-Міському молодіжному виконкомі. У вільний від навчання час я займаюсь спортом, грала за збірну КЕІ. Дуже турбує мене, як і багатьох моїх друзів, економічний розвиток нашого міста та України в цілому. А ще, мабуть, що найбільше — це екологічний стан нашого міста.« Повернутися

Інформаційні партнери