Ми живимо у стрімкий час, коли акценти постійно змінюються: те, що було актуальним сьогодні – завтра вже історія. Для того, щоб бути в тренді, слід задуматись про інвестиції у саморозвиток уже зараз

Така ж мінливість притаманна і сучасній економіці: глобалізація змушує складатися цей ребус у все дедалі цікавіші комбінації. І лише досвідчені фахівці зможуть розгадати схеми та закони, за якими діє механізм сталого зростання та розвитку. Навчання за напрямом «Міжнародні економічні відносини» дасть змогу неозброєним оком помічати причини і прогнозувати результати міжнародних економічних процесів, а це, у свою чергу, є запорукою обґрунтованого вибору сфери для подальшого кар’єрного зростання та ведення власного бізнесу.

Природа глобальних процесів запроваджує нові правила, але від того з’являються і нові можливості. Головною вимогою до фахівців, котрі прагнуть діяти у міжнародному середовищі, є лінгвістична обізнаність, уміння аналізувати фактори середовища як поодинці, так і в сукупності їх варіацій, а також розуміння культурних особливостей партнерів і конкурентів. Володіючи цими компетенціями, фахівець суттєво зміцнить свою конкурентоздатність на ринку праці, а також підвищить свою професійну привабливість для майбутнього роботодавця.

Під час навчання здобувач вищої освіти має змогу долучитись до співробітництва в одній із закордонних компаній, що передбачатиме потенційну можливість подальшого працевлаштування у випадку, якщо він заявить себе як висококваліфікований спеціаліст. До того ж здобувачам вищої освіти, які навчатимуться за напрямом «Міжнародні економічні відносини», буде порівняно легше користуватися освітніми продуктами, які пропонуються у нашому ЗВО, оскільки напрям підготовки з самого початку орієнтується на застосування знань і компетенцій майбутніх випускників у міжнародному середовищі.

Отже, запрошуємо до нас на навчання!

Більше дізнаєтесь тут: http://www.kneu.dp.ua/mizhnarodni-ekonomichni-vidnosini/ « Повернутися

Інформаційні партнери