Ким ви бачите себе у майбутньому? Економістом? Успішною людиною? Власником компанії?

Економіст ХХІ ст. повинен мати незалежний творчий підхід, бути готовим ризикувати

Кафедра «Економіки та підприємництва» готує творчих та енергійних випускників, спеціалістів-економістів. Економіст майбутнього повинен бути універсальної підготовленим та мати змогу приймати вірні рішення в різноманітних ситуаціях. Головна задача нашої кафедри – підготувати високо професіональних спеціалістів, які оволодіють глибокими знаннями національної та світової економіки, матимуть навички ефективної роботи як в державних органах влади, так і в комерційних структурах в умовах жорсткої конкуренції.
Існують такі 3 вагомі причини через які варто вивчати економіку:

1. Фахівцю з економіки легко знайти роботу після закінчення університету. Дослідження показало, що студенти, які закінчили спеціальність «Економіка», не тільки займають високі посади, а також мають потенціал до отримання високої заробітної плати протягом своєї кар’єри.

2. Економіка цікава. Ви зможете аналізувати, контролювати та розуміти економічні процеси, моделювати складні ситуації. Наприклад, вивчення економіки може допомогти пояснити, чому діамант коштує набагато більше, ніж вода. Однак, для нашого виживання потрібна лише вода. Ви коли-небудь замислювалися, чому деякі країни настільки багаті, а інші – настільки бідні. Економіка може допомогти нам оцінити політику, спрямовану на вирішення цієї нерівності.

3. Світу завжди потрібні фахівці з економіки. Всесвітньо відомі такі економісти: Адам Сміт, Джон Неш, Олівер Харт, Роберт Шилер, Пол Кругман, Тома Пікетті та інші.

Так що ж ви здобудете, обравши спеціальність «Економіка»:

1. Перш за все – викладачів, які є висококваліфікованими спеціалістами у своїй галузі.

2. Відкрити себе в новому економічному просторі.

Наша спеціальність включає в себе дві магістерські програми: «Бізнес-економіка» та «Економічна аналітика».

Студенти, які оберуть «Бізнес економіку», отримають змогу поринути в середовище підприємницької діяльності та використати ці знання на практиці, розвинути критичне мислення для реалізації себе як підприємця.

З іншого боку, вивчення «Економічної аналітики» надає переваги у сфері моделювання та прогнозування економічних ситуацій і дослідження тенденцій зміни у різних секторах економіки.

Приєднуйтесь! Чекаємо на вас!« Повернутися

Інформаційні партнери