Ми продовжуємо публікувати інформацію для абітурієнтів під рубрикою «Знайомтесь – КЕІ!»,
щоб ознайомити їх із майбутнім фахом, який вони зможуть здобути, навчаючись
у Криворізькому економічному інституті

Запрошуємо випускників шкіл, ліцеїв, технікумів на навчання за спеціальністю «Менеджмент». У Криворізькому економічному формування майбутніх управлінців має давні традиції. Ми виховали покоління справжніх управлінців, готуємо до управлінської кар’єри і сьогоднішніх студентів.

Проте, орієнтуємося на майбутнє, адже розуміємо, що наш сьогоднішній студент буде керувати організаціями через 5 років, коли світ буде зовсім іншим. Тому озброїти майбутніх менеджерів треба тими компетентностями, які будуть витребуваними у перспективі:

— здатність комунікувати з людьми. Успішні комунікації – основа менеджменту майбутнього;
— спроможність вирішувати конфлікти між людьми;
— уміння мислити критично та долати кризи;
— уміння вирішувати проблеми і готовність брати відповідальність за прийняті рішення;
— здатність реалізовувати проекти і працювати в команді;
— готовність створювати власні стартапи та досягати успіху у будь-якій сфері.

Менеджер повинен уміти керувати будь-чим – процесами, подіями, людьми, часом,
ресурсами, інформацією, іміджем

А ще нашим студентам ми пропонуємо технології дуального навчання. Це навчання одночасно із роботою за спеціальністю. Індивідуальний графік, можливості самореалізації, втілення знань на практиці.

Навчаючись у КЕІ, студенти не тільки отримують диплом, а стають справжніми, досвідченими менеджерами зі стажем управлінської діяльності.

До речі, ще одна «фішка» від КЕІ – паралельне навчання. Тільки наші студенти мають можливість паралельно здобувати другу вищу освіту за будь-якою іншою спеціальністю нашого інституту. Найголовнішою перевагою паралельної освіти є те, що навчання за двома спеціальностями відбувається одночасно, що дозволяє значно заощадити час та кошти і якнайшвидше приступити до професійної діяльності за одним із обраних напрямів.

Паралельна вища освіта в КЕІ – це не тільки другий диплом, але й якісно новий рівень успіху!

Уявіть собі, коли управлінець, крім усього іншого, знає досконало, скажімо, фінанси або бухгалтерський облік, або має навички у маркетингу. Також сьогодні студенти мають можливості реалізувати міжнародну мобільність за кордоном, навчатися за програмами «Подвійний диплом» і «Еразмус+».

Ми орієнтовані не на сьогодні – ми вчимо для майбутнього! Ми навчаємо не всіх, а кожного!« Повернутися

Інформаційні партнери