Підготовка студентів за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» здійснюється
для виконання ними в майбутньому організаційно-управлінської, комерційної, аналітичної та
науково-дослідної діяльності в галузі менеджменту, маркетингу, економіки, підприємництва умовах конкуренції та ринкових відносин в підприємствах різних форм господарювання

Говорить Ірина Руденко, випускниця кафедри «Економіки та підприємництва», фінансовий консультант «ПриватБанку»:

— Я закінчила Криворізький нкономічний у 2017 р. Минув час, а згадка про студентські роки постійно присутня у пам’яті. Вступ до вишу, напевне, був першим свідомим кроком у доросле життя, а обрана спеціальність – міцним фундаментом майбутньої кар’єри.

Широкий спектр можливостей спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» не лишив сумнівів – обраним варіантом пишаюся по сьогоднішній день. Ми живемо у час ринкових відносин, попит і пропозиція – наше сьогодення, чітке розуміння ринкового механізму, мабуть, ніколи не втратить своєї актуальності. Впродовж навчання студенти, які навчаються на цій спеціальності, ґрунтовно аналізують підприємства, розглядають з усіх можливих ракурсів – від фінансового стану до позиції на ринку.

Вже два роки я – працівник «ПриватБанку». Обслуговуючи корпоративних клієнтів, я кожного дня маю можливість застосовувати набуті знання на практиці та набувати професійного досвіду.

Щиро вдячна педагогічному складу КЕІ ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» за професіоналізм, уважність, індивідуальний підхід до кожного студента, всебічний розвиток і першу сходинку до
власної історії успіху кожного з нас.« Повернутися

Інформаційні партнери