Ми продовжуємо публікувати інформацію для абітурієнтів під рубрикою «Знайомтесь – КЕІ!»,
щоб ознайомити їх із можливостями навчання у Криворізькому економічному інституті

Сьогодні — про спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»

Готуємо публічних службовців.
Стань публічною людиною – змінюй країну на краще!
Тебе чекають в органах влади та місцевого самоврядування, в громадському секторі та у політичній сфері.
Тільки в КЕІ — практика в органах влади, можливості дуального навчання, вивчення зарубіжного досвіду публічного управління, академічна мобільність.
У КЕІ справжня школа майбутніх публічних службовців!

Спеціальність «Публічне управління та адміністрування» лише третій рік як стала доступною для випускників шкіл. Відтепер готувати майбутню управлінську еліту держави можна вже починаючи з 1-го курсу інституту.

Сьогодні важко уявити собі нову Україну зі старими кадрами публічних службовців, а тому змінювати публічну службу – це головна мета навчання у рамках підготовки студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Що ми для цього робимо?

— вивчаючи досвід європейської спільноти, формуємо у студентів розуміння «доброго урядування», коли інтереси влади і народу співпадають, а не є діаметрально протилежними;

— навчаємо студентів умінню комунікувати з громадою, з кожною людиною, яка звертається до влади для вирішення своїх проблем;

— озброюємо навичками сучасного публічного адміністрування із використанням інформаційних технологій;

— формуємо здатність реалізовувати публічні проекти, розпоряджатися публічними фінансами заради досягнення публічних цілей.

До нас йдуть навчатися активні школярі, які вже почали реалізовуватись в учнівському самоврядуванні. Ми пропонуємо їм розвивати свої лідерські якості та здобувати нові навички управління людьми.

До нас ідуть вчитися нинішні публічні службовці, адже нова управлінська еліта потребує нових знань.

Ми розвиваємо сектор громадянського суспільства, адже сьогодні публічне управління – це громадські утворення, політичні партії, об’єднання громадян, співвласників будинків, релігійні та інші організації.

Ми маємо дуже активну студентську когорту, яка формує студентське самоврядування КЕІ. Вони беруть участь у громадській діяльності, волонтерській роботі, мають можливість реалізувати себе у складі молодіжних виконкомів міської і районних у місті рад.

Наші студенти стають номінантами премій Дніпропетровської обласної ради, стипендій імені Г. Гутовського та В. Бизова.

Детальніше тут: http://www.kneu.dp.ua/publichne-upravlinnya-ta-administruvannya/

Чекаємо саме тебе у когорті майбутніх управлінців, публічних службовців нашого інституту!« Повернутися

Інформаційні партнери