Цими днями на сайті КЕІ було розміщено пропозиції на поточний навчальний рік для студентів щодо участі у програмі «Подвійні студії» в Академії Полонійній у Ченстохово (Польща) за програмами Master of Business Administration (2 роки, 120 ECTS) — для студентів 1 курсу освітнього ступеня «Магістр».

Розповідає про цей проект один із його «першовідкривачів» та куратор професор кафедри міжнародної економіки Володимир Кулішов:

— Протягом п’яти років ми спільно з Академією Полонійною в Ченстохова (Польща) працюємо за програмою «Подвійні студії». Керівником цієї програми є перший заступник директора інституту з науково-педагогічної та навчальної роботи, доктор економічних наук, професор Сергій Гушко,. За цей час вже зроблено чотири випуски. За результатами навчання аші студенти одержали крім вітчизняного магістерського диплома випускника Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана диплом магістра європейського зразка Академії Полонійної.. Під час навчання студенти КЕІ КНЕУ мають можливість за програмою Еразмус+ навчатися і в інших вишах Євросоюзу. З нового навчального року ми продовжуємо впровадження у життя цієї програми. Тож запрошуємо на навчання студентів, адже це дозволить їм бути більш активними та успішними у житті та відкрити нові європейські перспективи!

Як уже зазначалося, наш партнер Полонійна Академія є учасником програми ERASMUS+, яка надає можливість кожному студенту впродовж семестру навчатися в одному з європейських вузів-партнерів, а також забезпечує проходження практики у країнах Євросоюзу. Нещодавно повернулися з-за кордону наші студенти, які взяли участь у програмі Еразмус+. Ось що вони розповідають:

Марина Старова, студентка групи МЕВ-16-1:

— Я навчалася в Марокко (Morocco, Universite Internation da Rabat (UIR) – Maroc) протягом другого семестру 2018-2019 навчального року. Вивчала спеціальність «Фінанси», а в Україні я вивчала міжнародні економічні відносини. Я цьому була дуже рада, тому що почала вивчати зовсім інші предмети, і те, що я не знала, змогла відкрити для себе. Еразмус допоміг поширити свої межі у сфері знань (з фінансів, банківських систем, аудиту і т.ін). Ми навчалися англійською мовою разом із усіма студентами, які приїхали на навчання з різних кінців світу. Разом зі мною в Марокко були випускниця групи МЕВ-17-1м Кристина Войтович і випускник групи МН-17-1м Андрій Хан. Університет там чудовий у тому плані, що має чотири навчальні корпуси і він швидко розвивається. Добудовують уже п’ятий корпус, і гуртожитків там багато. Я жила в кампусі – це в п’яти хвилинах від навчальних корпусів університету. До речі, багато хто думає, що Африка – це дуже жарко. Проте клімат там прекрасний. Навіть улітку не буває великої спеки, адже близько від океану: погода була прекрасною. Дуже комфортно і приємно. Вільний час там можна було проводити, займаючись спортом. У кампусі мого університету були й тренажерний зал, і плавальний басейн, куди я постійно ходила, там були й корти, де ми з друзями проводили багато часу. Дуже легко було знайти друзів і тепер я маю багато знайомих.

Арина Воронкова, студентка групи ЕК-18-1м:

— Я навчалась у Словаччині, у Технічному Університеті міста Кошице (Technical University of Košice – TUKE), у другому семестрі 2018-2019 навчального року. Мені дуже сподобався цей вуз. Він має декілька факультетів, основним профілем є технічний. Цей вуз має добре розвинену інфраструткуру, яка складається з декількох навчальних корпусів, гуртожитків, спортзалів, їдалень, кафетеріїв та великої бібліотеки, в якій студенти мають можливість вільного доступу до великої бази навчальних ресурсів та місць для відпочинку. Я навчалась на економічному факультеті. Навчання проводилось англійською мовою. Хочу зазначити, що для студентів викладачі давали грунтовні знання, тому я дізналася багато нового і покращила свою англійську мову. Наші студенти Тигран Авагумян і Артем Ткаченко були там на практиці, а я, як студентка, ходила на заняття. Щодня було декілька пар занять, в основному ми займалися на практичних заняттях, адже лекції велися словацькою мовою. Цей інститут є популярним для навчання за програмами Еразмус+ серед студентів з різних країн Європи та світу. Україну представляли два студенти з Тернополя і я, з Кривого Рогу. Для студентів існує така організація (ESN), яка періодично організовує різні заходи у Кошице і в цілому допомагає іноземним студентам. Неподалік від цього міста знаходяться гори Високі Татри, які є частиною Західних Карпат, і ми ходили в гори. Це дуже цікаво і захоплююче. Тож я хотіла б побажати всім студентам брати участь у таких програмах. Це дуже цікаво, і розширює світогляд. До речі, можна отримати Еразмус-стипендії, за якими студенти можуть мандрувати і побувати за час навчання в різних країнах. Я побувала в столиці Угорщини Будапешті, а також в інших містах Словаччини.« Повернутися

Інформаційні партнери