Шістдесят соціальних підприємців і тих, хто прагне працювати в соціальному бізнесі, сформували більше 20 команд. Під керівництвом менторів ідеї за два дні переросли у бізнес-моделі. А знаєте що це? – Це хакатон зі соціального підприємництва, який проходив у Запоріжжі на цих вихідних!

І на цьому заході від КЕІ було представлено аж дві команди, які пройшли попередній відбір і зробили, так би мовити, «домашнє завдання» — підготували опис проекту. З ним, до речі, вони почали свій творчий шлях, ступаючи на стежку соціальних підприємців.

«Я вперше беру участь у подібному соціальному проекті. В Хакатоні я набула нових знань у сфері бізнесу, познайомилася з цікавими людьми. Недивлячись на те, що ми там були вперше, нас підтримували, допомагали та відносилися до нас люб’язно. Ми відчували себе на рівні з досвідченими у цій сфері людьми. Я дуже рада, що мені випала саме така нагода, адже саме ці навички мені знадобляться у моїй майбутній професії,» — ділиться своїми враженнями Діана Бондар, студентка ОіОп-18-1.

Одним із наших проектів стало створення екологічного простору «Green Land». Місією проекту є створення екологічного простору (hub), до якого приходитимуть із бажанням долучитися до екологічного способу життя різними способами – від елементарного сортування відходів до естетичного і культурного задоволення від нових арт-інсталяцій із відходів.

Ідейний засновник проекту Вікторія Коцуба розповідає:

«Для мене захід на кшталт такого хакатону в новинку. Чесно кажучи, навіть не думала, що наш проект отримає підтримку від «Метінвесту». Я вражена! Оскільки ми виходимо на новий рівень, це новий етап екологічного руху в нашому інституті та на рівні міста, оскільки передбачається, що на базі нашого інституту буде створено справжнісінький екологічний хаб! А, взагалі, хочеться щиро подякувати всій команді, бо без них проект би не отримав зараз таку круту пропозицію «на життя»!

Читаємо відгуки учасників Хакатону у Фейсбук:

Ура! Проект «Green power» був відзначений журі Хакатону з соціального підприємництва та отримає підтримку компанії «Метінвест» для подальшого розвитку проекту.

Дякуємо організаторам за чудовий захід і надані можливості!

Дякуємо Murashko Dmitriy (директор департаменту зі зв’язків із громадськістю «Метінвест») за підтримку ініціатив наших студентів!
Поздоровляємо Кацюбу Вікторію з успішним просуванням проекту!« Повернутися

Інформаційні партнери