У сучасному світі тому, хто відчуває боязкість і невпевненість у своїх силах, навряд чи вдається досягти в житті високих вершин. Саме тому 31 жовтня в аудиторії 113 навчального корпусу № 2 відбувся психологічний тренінг «Вроджений ресурс: мотивація, лідерство, саморегуляція», створений для того, щоб допомогти вирішити проблеми підвищення самооцінки як основного чинника-мотиватора у досягненні цілей.

Психологічний тренінг проводив випускник КЕІ, випускник КНЕУ імені Вадима Гетьмана, практичний психолог, коуч, бізнес-тренер, військовий волонтер Родіон Григор’ян (м. Київ).

Студенти факультету економіки та управління разом з факультетом обліку, фінансів та інформаційних технологій проявили зацікавленість у вирішенні питання досягнення цілей через особистий розвиток. Активну участь у тренінгу взяли викладачі кафедри економіки та підприємництва.

Родіон Григор’ян, на прикладі рівнів компетентності, навів алгоритм досягнення мети як процес подолання основних п’яти «сходинок»: неусвідомлена некомпетентність, усвідомлена некомпетентність, неусвідомлена компетентність, усвідомлена компетентність і професійна компетентність.

Неймовірно цікава зустріч закінчилась мотивованим гаслом Родіона Григор’яна:

«Через саморозвиток, через адекватну оцінку себе як особистості, через прийняття своєї індивідуальності Ви зможете досягти мети і бути щасливою людиною!».

Катерина Голікова (ФЕУ).

Ділиться своїми думками студентка 3-го курсу Інна Колесник (група ЕП-15-2):

«Дуже цікавою була тема розмови із психологом. Він розповідав нам, що потрібно людині для досягнення цілей у майбутньому. Він говорив, що треба сміливо йти сходинами, бо кожна сходинка – це новий етап життя. Особливою була й форма діалогу – в ігровій формі лектор намагався донести нам, як досягнути успіху і що потрібно для цього робити. А треба просто вірити в себе. А ще: потрібно вийти із зони комфорту. Коли людині зручно – це не правильно. Саморозвиток завжди у русі».« Повернутися

Інформаційні партнери