21.06.2019 р. у лаундж-зоні Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» відбувся бізнес-тренінг про лідерство за участі відомого тренера Богословської Інни Германівни

У тренінгу взяли участь студенти факультету економіки та управління, юридичного та факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій. Захід сподобався усім студентам.

Ось окремі відгуки учасників тренінгу

Вадим Новосилецький, студент групи ПР-17-3:

— Завдяки таким лекціям ми можемо зрозуміти себе, дізнатися, що нам потрібно, розраховувати свої життєві етапи і дізнатися, чого ми хочемо у житті. Дуже багато інформації ми отримуємо щоденно, тож треба навчитися, як говорила лекторка, відсікати все зайве, відкидати неважливе, а зосереджуватись на головному. Хочу себе розвивати і йти далі.

Рустам Зарецький, студент групи ПР-17-2:

— Я дуже вдячний усім, хто взяв участь в організації тренінгу. Після цієї події я взяв для себе дуже багато корисних порад, які стосуються побудови власного майбутнього, дізнався багато цікавого про людину, яка розуміється на тому, як побудувати успішне, чудове майбутнє, а, головне, навчився деяким речам, які допоможуть мені в подальшому житті.

Анна Демченко:

— » Doing it right now!» — меседж Інни Богословської, який дав зрозуміти: «Якщо не зараз і не тут, то коли!?» Відвідавши тренінг, я винесла для себе багато меседжів, але ось основні:
* Лише віддаючи, ти отримаєш, і навпаки. Це потужний ефект бумерангу.
* Справжній лідер – той, хто встановлює правила.
* Твоя свобода закінчується там, де починається свобода іншого.
*Треба відповідально аналізувати сьогоднішній день, точно і конкретно візуалізовувати майбутнє і при цьому реально оцінити, які втрати необхідно буде за це понести». Ось усе це = УСПІХ!

Висловили подяку і через соціальні мережі:

  • Нарешті, продовжився цикл тренінгів на тему «Лідерство». Присутні мали можливість усвідомити, що відповідальність за власне життя лежить на них самих, професійний успіх ґрунтується на їхній готовності до самоосвіти, умінні взаємодіяти з іншими, сміливості в подоланні труднощів.
  • Учасники тренінгу подякували Інні Богословській за можливість осмислення важливих для молоді проблем.
    Найголовніше після тренінгу – продовжувати працювати над розвитком умінь і навичок.

  • Дякуємо колективу КЕІ за гостинність і можливість проведення тренінгу.


« Повернутися

Інформаційні партнери